Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz Magnat #70025 üzenetére

    Ne aggódj, ezt az Ultrastar-Gold kavarodást én sem tudom teljes mértékben lekövetni ... :)

    Főleg már az "SMR purparlé" -t követően a Red "sima"/Plus/Pro vonalaknál lekövetni az átmatricázásokat/új szériákat stb. sem egyszerű, de ezeket - beleértve a régi szériákat is - még azért egyszeri halandó számára is tudható, de ez a "Ultrastar-Gold" dolog már túl megy minden szappanoperai magaslatokon is ... :)

    Szerintem Gold -nál két dolgot érdemes figyelembevenni otthoni NAS -ba (mert pl. több garancia, nagy sebesség és nagy terhelhetőség és megbízhatóság) történő vételkor:

    - ne legyen SMR vagy EAMR se (a jövőben e kettő kombinációja meg pláne). Az utóbbi leginkább csak azért mert aránylag új technológia még és kimondva is átmeneti megoldás a MAMR felé ...
    - hangja lesz azért. Bár a kérdező csak egy HDD -t akar és (igaz csak 6 TB -ossal) pozitív tapasztalata is van Gold -al, de ha lehet mondani, akkor e tekintetben is egy új szintet fog képviselni a 16 vagy 18 TB -os verzió ...

Új hozzászólás Aktív témák