Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    Sziasztok.

    Gondolom van itt pár suzukihoz értő ember, a topik nevéből kifolyólag? Ha van lenne egy kérdésem.
    Mégpedig, hogy néha, teljesen véletlenszerűen gondol egyet az autó (suzuki swift 1995-ös 5 ajtós 1,3-as) és nem akar beindulni, csak teker. Mutattam egy autószerelőnek, persze akkor a hibát nem tudtam rekonstruálni, mert pont jó volt, és Ő azt mondta, hogy lehet injektor probléma. Éppen valamelyik nap megint produkálta a dolgot, és ilyenkor csak úgy hajlandó elindulni, hogy valamit, vagy valamelyik kábelt véletlenszerűen meg kell mozgatni a motortérben, aztán egyszer csak elindul. Múltkor úgy sikerült beindítani, hogy levettem az injektorra menő vezetéket, kicsit megtisztítottam utána visszaraktam és elindult. De Pl utoljára ez nem segített, akkor az elosztófedélnél mozgattam meg a vezetékéket, és utána lett jó. :F Amikor megvettem akkor volt benne (utólag beszerelhetett) indításgátló, de azt én már hamar kiköttettem, mert produkált hasonló dolgokat. Nálam kb 6 éve van az autó, de ezeket a dolgokat kb fél éve csinálja, és a fél év alatt kb 4x történt meg ez a dolog.

    Üdv Robi

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

  • szmayer1

    senior tag

    válasz Mercutio_ #12148 üzenetére

    Gyertyák ki lettek cserélve, a kábelek illetve az elosztófej az nem, mert a szerelő megállapítása szerint jók.

    @Joker88 Ha nálam nem akar elindulni, akkor tényleg nem indul el, még 20.-ik indítózásra sem. :(((
    Gyertyák újak, akksi szintén, a kábelek és az elosztófedél az nem.

    Azért köszönöm a válaszokat...

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Új hozzászólás Aktív témák