Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ett

    aktív tag

    válasz Pukkancs #4416 üzenetére

    Biztos vannak rendes szervizek Magyarországon is, bár én még egyet sem láttam. :) Ellenben tótiában ahol voltam szervizben, faszán törődtek a géppel és nem márkaszerviz. Még véletlenül sem vinném a vasat otthon szervizbe (debreceni vagyok, de 3 éve már Esztergomtól 2km-re élek tótiában a szlovák oldalon). Igaz nem suzukink van, bár ott dolgozom, hanem csak egy csoda felicsita, Magyarországon el vannak szállva az árakkal és a vásárlók, ügyfelek lekezelésével. Múltkor hátulról belém koccantak, elmentem Esztergomba a márkakereskedés/szervizbe, mondom kéne egy hátsó lámpa kompletten, mert összetört. Aszonnnya az emberke, hogy 24000 ft. Én meg gondoltam magamban, hogy ez megbuggyant. Én viszont nem, úgyhogy köszönöm szépen viszontlátásra, ennyiért egye meg a szaros lámpáját. Hazajöttem, útközben megálltam Párkányban a tót oldalon, és voilá, ugyanaz a gyári lámpa 14000 ft. Na mindjárt jobban tetszett a dolog. Pedig a tótok is importálják a kacatokat, mivel ugye Mladá Boleslav-ban készülnek a Csodák, ami a cseheknél található. Eddig akármit kellett javítani, vagy cserélni a gépen, az itt feleannyiból kijött mint Magyarországon, nem beszélve arról, hogy 1000-szer kedvesebbek az ügyféllel, mint az otthoniak. És ez nem csak az autók terén van így, hanem máshol is.

    Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Új hozzászólás Aktív témák