Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yushchenko

    őstag

    válasz danih #6592 üzenetére

    olaj+szűrőket kicseréled magad is kb 6-7k-ból, gyertyák is olcsók, csak kell hozzá szerszám, hogy ki tudd szedni. A vezérműszíj+görgő+vízpumpa csere kb 25k szervizdíjjal, ehhez jöhet még a hosszbordás szíj még kb 10k-ért. Persze ez szerviztől függ. Ha van spanod aki ért a kocsikhoz olcsón megúszod. Ezekhez jönnek azok a dolgok, amiket a kocsi korából fakadóan kell kicserélned, de ezeket állapotfelmérés után mondják majd neked, tehát arról kapsz majd egy megközelítő árat akkor(nekem pl egy icipici gumiharang volt kirepedve, 500ft-os anyagára van, de szervizköltséggel 9k lett, mert bontani kellett a futóművet). Ha rosszak a gumik, azokra is számolhatsz 30k-t nyugodtan, és arról se feledkezz meg, hogy téli gumikra is szükséged lesz(én pl kaptam a kocsi mellé téli-nyárigumi garnitúrát).
    És ami a legfontosabb talán: Ne max.-old ki a pénzkeretedet kocsivételnél. Számolj ezekkel a kiadásokkal. Nem biztos, hogyha 600k-ért veszel egy kocsit, azzal kevesebb kiadásod lesz, mint egy 400k-ssal.
    Figyelmedbe ajánlom a következő oldalt, ha alkatrészeket akarsz venni: ZS+U Kft.

Új hozzászólás Aktív témák