Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz ViZo72 #62096 üzenetére

    Ettől a hiba dologtól én is le tudom dobni a láncot.
    Facebookon feltesz egy kérdést valaki, hogy hogyan lehet mondjuk megszüntetni a kalaptartó zörgést.
    Jön 50 válasz, abból kettő tartalmaz érdemi segítséget, 48 meg beírja, hogy neki nincs ilyen hiba és a 48-ból legalább 10 tuti beszúr egy képet is az autójáról... Nem a kalaptartóról, hanem a komplett autó fényképét teszi be... Az ilyen minek ír? Mintha valami kényszeres mutogatás lenne, hogy de jó ürügy mutogatni a "kicsikéjét", mintha a kérdezőnek nem pont ugyanolyan lenne, meg nem rohanna/parkolna az utcán belőle minden négyzetkilométeren 6 darab.

    [ Szerkesztve ]

  • Cunaja

    addikt

    válasz ViZo72 #62096 üzenetére

    A Huawei P9 jól esett. :R
    Te láttad, hogy mit müveltem ott jó értelemben, a kétségbeesés szintjén, sőt, a vállás szintjén lévő embereknek segítettem.
    Soha, nem kötöttem bele senkibe, még ha esetleg hihetetlen dolgot is írt.
    Rengeteg profi segítő szándékú ember hagyta már itt a fórumokat ez miatt.
    Ennek a fórumnak is az lenne a célja, hogy tapasztalatokat cseréljünk és segítsük egymást.
    Ellenben, nem igazán ez történik.

    Az is igaz, hogy öntötték belém a lelket, de a piszkálódás, elvitte másfelé az egészet.
    Írjunk akkor a suzuról.
    Jöttem ma a pályán és egy S-Cross le akart túrni az útról.
    Na gondoltam, az anyádért jössz a seggemben, ezért kicsit odaléptem a Suzunak. Nagyon remélem, nem kapok bírságot, mert 170-ig gyorsultam, mondom kihúzatom.
    Hang volt rendesen, a fordulat 5200 és fogni kellett a kormányt. Viszont ment a picike rendesen.
    Ezután utolért a S-Cross és mutatta, huzam le az ablakot. Na mondom bunyó lesz, de csak gratulált.
    Megy ez a kis autó mint a meszes.
    A városi tötymörgés után jól esett a tempó. Most élveztem igazán az autót. :B

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák