Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz dj79 #57232 üzenetére

    A családban '90-es évek elejétől csak benzines kézi váltós Toyota Corolla és Avensis van, a fater jelenleg egy 2007-es Mk1-es Aurist hajt, szóval jah, állítólag próbáltam már a Toyotakat... :B :R
    A Vitara előtt egy E11 facelift corollam volt amit újonnan vásároltam Karcagon. Azért váltottam mert az 5M-mal körbe röhögtek mindenhol amikor egy 4 tagú családnak kerestem megbízható benzines autót. A Corolla kombi akkor 6-ról indult a híres 1,33 dual vvti motorral, Kuga ecoboost, Astra (és minden más PSA) puretech, a Dacia egy szekér, a Renault szintén zenész. Honda csak Civic ami inkább hagyjuk, Mazdat akkor veszek ha apósom lakatos lesz, szóval maradt a Suzuki. Bár a forma és a K14C tetszett, de végül más nem volt 2019 végén, mindenhol rendelni lehetett volna a már 2020-as hybrid csodakbol 1-1,5millioval drágábban, ez is úgy lett hogy vitted ami volt a kereskedésben, de ahogyan olvasom ez az elmúlt 2+ évben nem sokat változott, cserébe lukas a műszerfal vagy tesznek bele valamit amit találnak... Újra extra lett a CD-s autoradio. ;]
    Jelenleg személy szerint én a GL+ S-Cross-t venném 6,49M-ért, mert ennyi pénzért Swift méretű járgányt kapsz mindenhol, de akkor bódé nem lesz egyiken sem, mellesleg aki megfogadna a tanácsomat az csipkedje magát, mert az idei tervezett gyártás már majdnem el van adva belőle, utána lehet válogatni azokból amik a kereskedésben állnak... Tiszta Merkúr lett.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák