Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Brogyi #56320 üzenetére

    Nos erről nem sokat tájékozódtam, de a parasztos akksit állítólag felismeri a komjutter és tán soha nem aktiválja az ss-t. Nekem az lenne a haszon, meg az akksi árkülönbözete minuszban
    A BM nemtom mi (Bögyös Maca vagy Belügyminisztérium?) De az enyém 2017es nem hibrid.
    Összesen 6 akksim van, különféle gépjárművekben, kb 20 éve vannak a ház körül ezek a szemetek, így van már egy kis tapasztalat melyik márka mit bír. Van egy hely ahol 2 év garival oszt egy fószer boltból számlával egy általam gyakorlatilag semmit mondó márkanevet mélyen a rendes piaci ár alatt. Valami 3 betű, kb 3 ilyenem van de meg se tudom jegyezni a nevét. Valami nagyobb márka nevenincs kistesója . Tehát olcsó, és 2 év a gar. Ha megdöglene 1 év után, gondolom adna egy másikat, de ilyen még nem fordult elő. Volt egy perionom ami 10 évig kurblizta a rábízott jószágot gond nélkül.
    Agm akksiban csak motoros tapasztalat van mert abba az kell, úgy van kialakítva a helye, hogy sima ne is menjen bele. A suzkóba nagyobb simát fogok tenni. Senki ne csinálja utánam, míg nem lesz 20 éves a kocsim.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák