Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz AMD Power #50936 üzenetére

    Nekem a castrol taf-x a Lada 5ös váltóba öntve megmentett egy váltó csere/felújítástól. Recsegett a 2es a gyári olajfeltöltésnél olyan 10 évvel ezelőtt, 1 est nem lehetett berakni hidegen. Olajcsere és azóta is ezek varázsütés szerűen megszűntek. Eskrossz váltó másfél évesen télen kapcsolhatatlan volt a gyári olajtöltettel. Kapott castrolt és simám lehet kavarni a váltókarral mint a málnaszörpöt. A döbbenetes az volt ahogy az 'új' autóm bement szar váltóval meg 3 doboz syntrans Fe vel a szervízbe kifelé jövet a szervíz kaputól meg már frankón működött. De az osztómű+hátsódifibe motult vettem mert van 75w85ösük. Viszont még nincs benne. A váltóban a castrolt le akarom cserélni vagy castrolra, hogy a maradék suzukis is kitakarodjon belőle, vagy petronasra mert most a castrollal van egy kis váltóhangja. Ezt más is jelezte. Szóval Siriusb meg neked sem tudok tutit mondani váltóolaj ügyileg, de sztem nektek a castrol nem rossz, sőt jó. Én motult tennék enyémbe, ha lenne sima 75w jük. De hátra majd beöntöm és kiderül változik-e valami.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák