Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz eami #47753 üzenetére

    Nekem pont ezért nem kellene a keyless drive, de egy bicskakulcsnak örültem volna, hogy ne a 2005-ös swiftből ránk maradt zsebkiszúrós (nem tudom mi a rendes neve) kulcs legyen, hanem mondjuk pár 10k felárért kérhessem bicskakulccsal, vagy legalább a márkaszervíz tudjon csináltatni/rendelni hozzá, de még ez sincsen... :U

    Amíg nem fagy be a kéziféked télen, addig nincsen para, de ha egyszer befagy akkor vakarhatod a fejedet... nekem van fém összecsukhatós kerékékem, ilyen esetekre az jó. [link] Nem pont ilyen, de ehhez hasonló, a színe miatt ha ügyesen teszem be fel sem tűnik hogy ott van... a gyereknek sem, pedig ők aztán szemfülesek tudnak lenni... és így bátran ugrálhat benne, kiengedheti a kéziféket, elrughatja a váltót, amíg bent az ék és a zsebemben a kulcs, addig nem tudják "elkötni" a kocsit. ;]

    @ncc1701: Ez nekem is feltűnt, amíg bejárattam a Vitara BC-je 7,45-t írt, azóta nem tudom 8 alá levinni... cserébe élveztem h 3000-nél elkezdett hörögni, most meg semmi, ugyanolyan csendesen gyorsulunk és csak 4500 körül kezd hangja lenni... :(

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák