Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz pető bá' #47603 üzenetére

    Az egyik barátom 2005-ös swiftjében ez mind benne votl egy rekeszben, a csomagtér 60%-a bukó volt... :DDD

    Azért a szélvédőmosó tud "kilátási zavarokat" okozni ha kifogy, persze frekventált helyen autózva ez nem probléma, de Nógrád/Békés/JNSzolnok megye úttalan útjain ritkaság a benzinkút...
    Emelőt azt hiszem a defektjavítós autókhoz nem adnak, csak kerékkulcsot, vonószemet meg a hajtószárat és pont.

    Fékfolyadék és motorolaj főleg idősebb (15+ éves) autóknál ajánlott, motorolajat hordok magammal a BoosterJet motor miatt, de az végképp nem foglal sok helyet és inkább kényelmi funkciót lát el, mivel ha kevés nem kell várnom 1 órát az Assistance-ra hogy rátöltsön...

    A pumpa fontos, főleg ha defektjavítós az autó, mert csak a kis kompresszorral tudod belenyomni a folyadékot, vagy ha éppen "kukacos kedvedben" vagy, akkor azután is fel kell fújni valahogyan, nem? :DDD Egyébként sem egészséges lapos gumival közlekedni, plusz még le is gyalogolod az oldafalat, ez két rossz pont. ;]

    Nekem ezeken felül a teljesértékű pótkerék alatt van még egy kukackészlet megbújva, hátha kapok egy szöget amíg a pótkerék van fent... és van nálam pokróc is, ilyen téli "ülljön át más autójába" esetekre, de annak a funkciója kettős: 1. helyettesíti a csomagtértálcát 2. ha elakadok és közel a vég, bele tudom magamat meg a gyereket csavarni...

    De mindezt félretéve, szánalom hogy lassan semminek sem kell lennie egy autóban... csak USB aljzatnak meg TPMS-nek... :U

    @tboldi: Mert még a felét sem írtam le annak ami van nálam abban a rekeszben... el sem hinnéd h két elakadásjelző is van benne meg szatyor, kukászsák (fekete a bömbisek miatt ;] ), esernyő, poroltó, géprongy, kerékék, karcjavító, kistölcsér, nagytölcsér, tovább is van, mondjam még? :P 1 óra volt mire átpakoltam a régiből az új autóba... :B

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák