Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz csaba1203 #44865 üzenetére

    Hűha mi volt itt tegnap... :DD

    @csaba1203: Két apróságra rávilágítanék: 1. A Totalcar számomra halott már vagy 5 éve, ez a kis nyikhaj meg azt sem tudja eszik vagy isszák az autózást, még a műanyag ifát tologatta az oviban, mikor az itteniek többsége már füllre állította a karburátort... szal ne magyarázza meg nekem milyen állapotban is van egy autó, majd én eldöntöm. Mindenki azt hiszi h mekkora csávó, mert megállította az óratekerést, csak nem tudom melyik országban... Az utolsó értelemes figura ott a kopaszPista, bár pont ezeknek a mazdáknak a fellendülését neki köszönhetjük, nézzél mesterkurzust és a dátumokat is...
    2. Ez a mazda teljesen rendben van, annyi baja van mint az összes harmadik-negyedik tulajos autónak ami az útjainkat rójja, a harmadik tulajnak kellene kifizetni amit az első kettő megspórolt, ezért vagy használja amíg szét nem hullik vagy eladja, így negyedik tulajos lesz...
    Ezek a fickók mindig találnak hibát, nem tudom ha a 4 hónapos Vitarámat betolnám, akkor mennyit hozna ki rá az "avalon szakszervíz"... ;]
    Tudsz követni? Emberek, az autóval fizetnivaló is jár ám!
    Én ha tehetném kivonatnék a forgalomból minden olyan autót amit évente egyszer nem néztek át (és a gyári előírásnak megfelelően nincsenek kicserélve benne a dolgok) és nem ilyen levelzős tagozatos témával, hanem rendesen, mint ahogyan azokat is amiket elkapok hóban nyárigumival és végleg vonatnám ki, volt verda nincs verda... mikor a negyediket kobzom el talán rájön h érdemesebb költeni rá...

    @ncc1701: Persze, V8 Bigblokk 576cu, hadd pusztuljon a bolygó, majd megyünk tovább a Marsra... jah nem.

    @PNP,beef, yanna: Az EU nem hülye, ott sem debilek ülnek csak politikusok és már mondtam, a bálnák nem szavazhatnak...Nem ezzel van a baj, hanem azzal h az autósokon vernek le mindent, holott a többi gáz legalább akkora szennyezés. Gondoljatok csak arra a bizonyos egyezményre amit éppen az a két ország nem írt alá, akik ellen készült... ez nettó politika, és ne menjünk bele (mert kishazánkban ehhez is mindenki ért), mert ez az ország az elmúlt 150évben külpolitikából egyes, szóval lehet jobb lenne ha itthon mindenki kussolna, mert épkézláb politikust az elmúlt 200évben nem tudott az országunk felböfögni magából, a cipész maradjon a kaptafánál. Hogy hülye rendeleteket hoznak? Igen, ez tény, mint az is hogy a pokolba vezető is jószándékkal van kikövezve. Értem én h toljuk az e-autó témát, csak ez pont ugyanolyan mint a szállópor, lokálisan környezetbarátabb, de az előállítása? Mi lesz az akkupakk-al ha elérte a végét? Kilőjjük a Napba!? Áh nem, majd a "fejlődő országok gondoskodnak a szakszerű megsemmisításről"... blaahhh, persze Pityu, én meg hülye vagyok.

    Na így hogy kiadtam magamból máris jobban érzem magamat... :DDD

    @Hadrianus: Persze hogy nem fér el, mert amikor épület ez a tetves város még lovaskocsival jártak... Én személy szeirnt a belváros szűk utcáiban kvóta rendszert vezetnék be, ahány parkolóhely van, annyi autó lehet oda bejegyezve, pont. Az nem környezetszennyező amikor 50 percig körözök parkolóért? jah az nem, az a 10 liter benzin "földanyánk ajándéka" volt szülinapra és CO mentes! ;]

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák