Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxxika

    senior tag

    válasz 2ozzmexy #43670 üzenetére

    Az a probléma, hogy az autót alig járatjuk, asszonynak vettük tanulósnak, de még folyamatban van a jogsi neki. Elsődlegesen egy Volvoval járok, azonban minden ilyenre figyelek amit írtál.
    Most vettem arra is egy Bosch Twin-t, előtte Aerotwin volt, ami drágább, viszont ez normálisan töröl rögtön, semmilyen csíkot nem hagy.
    Nem az a probléma, hogy 1-1 csík benne marad, hanem a lapát felénél egyáltalán nem feszül rá és nem húzza le megfelelően a a vizet. Mintha a rugó gyengélkedne (már ha van itt benne), nem tudom elég lenne-e egy kis wd40 vagy bezsírozni, stb.
    Az autó törésmentes, kis koccanás volt csak vele, nem volt deformálás rajta, ezért mertünk belevágni, mert utóbbi 14 évben 1 tulaja volt és az is közeli rokonságból.
    Kocsi jelenleg is csillaggarázsban van, nyilván nem tesz jót neki, de sajnos nem tudjuk megoldani a parkolót.
    Jövő hónapban mindent átnézünk A-Z-ig hogy teljes körűen tudjuk használni, mivel szeretném én is munkába járásra használni. Olajcsere és szűrők cseréje esedékes még, ezeket a közeljövőben elvégzem rajta (a Volvo-n is magam csinálom), de minden mást a szerelőre bízom.

    OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

Új hozzászólás Aktív témák