Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz eami #41938 üzenetére

    ár/értékről volt szó, amúgy amíg egy alap modell kap 3 csillagot és ugyanaz az autó pár kiegészítővel 4, vagy 5 csillagot, addig elég gáz az ncap.(magyarán nem mechanikus szilárdság és a lufikra, hanem holttér figyelőre, meg adaptív tempomatra.... ad csillagokat)
    egy duster 3,7M elfogadható felszereltséggel, egy tipo 3,8M és egy suzuki vitara 4,1M, a pénzért amit kapsz mindegyik esetben jó.
    de most suv mánia van tipo kiesik, városba jobb a suzuki, terepre meg a duster, meg utóbbi olcsóbb.
    a többségnek inkább városba kell, meg a suzuki jobb név itthon, mint a dacia, meg valóban fapadosabb innentől kb eldőlt a meccs
    én vezettem mindegyiket, meg sok mást is kipróbáltam (rio, stonic, i20, i30, ceed, duster, baleno, ignis, vitara, dusterben csak ültem, nem én vezettem, tipo) nekem a tipo jött be a legjobban minden szempontból (méret, kényelem, ár)
    Az 1,6 vitara az tetszett volna, de mire a vásárlásig jutottam kivezették, baleno meg szintén gagyi beltérben, pedig vezetni jó volt, nagyon hasonló, mint az i20

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák