Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    válasz Studi #25799 üzenetére

    Igen, vidékiként szar, én is az vagyok, nem is szeretek felmenni, de ha fenn vagyok, csak a közlekedésre figyelek.

    Ez az idióta meg azt se vette észre hogy elvitt egy tükröt. :U

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz Studi #25799 üzenetére

    1. én nem a pestiket "szidtam", hanem Pestet. ami ugye nem ugyanaz :)

    2. úgy ahogy írtad, 15 év alatt eddig soha nem hibáztam

    Amikor egy ilyen félhülye istenbarma majd a szeretteitekben tesz kárt, nem csak az autóban akkor is odamentek majd kultúráltan megsimogatni a fejét?

    Én személy szerint nagyon megszigorítanám a jogosítvány megszerzésének feltételeit. Szimulátor + fellocsolt tanpálya ilyesmi. Számtalan embert ismerek aki egyáltalán nem alkalmas a forgalomban autózásra, hiába van 20-30-40 év jogsija, semmit nem érez az autóból. És nincs annyi önkritikája hogy ezt beismerje.

    Én úgy vezetek hogy a figyelmem kb. 80%-át azt teszi hogy ki hogy a körülöttem lévőket figyelem. Ez nagyjából 5x mentette meg eddig az autóm és az én épségemet. Amikor pl. belenézel a visszapillatóban és annyit látsz hogy a vadbarom az X5-össel kitekert kormánnyal csúszik feled egyenesen kezében az ájfónnal. (ónoseső ugye nem árthat a BMW-nek) És ha nem regálasz akkor csatt. Én totálkár, neki egy lökös. Szar időben ezért is hagyok lámpánál minimum 1 autónyi helyet magam előtt. Sajnos sokszor bejött már... vagy a körforgalom előtt a semmiből ok nélkül lesatuzó mamika régi Swifttel...

    [ Szerkesztve ]

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák