Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Reaper #21879 üzenetére

    Captivát szerintem felejtsd el..

    Nővérem exe olyanra cserélte le az ignisét mert ugye "terepjáró" és az ugye menő mostanság..

    Én mondtam neki mondom 8éve megvolt ignised ne cseréld le egy captivára hiába h jobb mert szerintem csak a baj lesz vele, akkor inkább vegyél egy újabb vitarat(amit te is nézegettél)...

    Megvette mert ezt ajánlották az ópől gombosba az antara helyett "ezzel kevesebb baj van".. Már rosszul kezdődött..

    1 év után a fiatal autónak szétesett a váltója és úgy,hogy nem gyilkolja az autókat.. 200k volt.. (És akkor még a suzukinak rossz a váltója :D )

    Én helyedbe vagy a "régi " vitarat választanám (2006 körüli) vagy az újat.. Épp most van egy 2.0 benzines vitara kereskedésben ahol vettem suzit is(sajátomat).. Nem tudom megvan e még nekik mert múltkor is nagyon nézegették..

    Megvan még most nézem: Link

    HA jársz erre valamikor szerintem érdemes megnézni, nem tűnik egy roncsnak kívülről sem...

    És a régi swiftet se számolják be rossz áron ha nem full fapad.. Enyémet 320ba bevették volna ha elviszem tőlük a focus tdci-t (I es) de nem vitt rá a lélek a dízlire. :D PEdig jól ment ahhoz képest..

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák