Új hozzászólás Aktív témák

  • Gao182

    tag

    Én nagyon nem várom a 10es SUSE-t, mert semmi újat nem fog tartalmazni és mivel open lett ezért valszeg a fejlesztések közül is elveszett pár dolog... elgalábbis a beta nagyon ezt mutatja... Mert a 4. Bera sazr se tud... Jeee... várjuk az RC1 -et, ami ugye csak aknnyit jelent, hogy ez az első stabilnak hitt verzió... Sztem RC ből is lesz vagy 3, mert észreveszik, hogy valami szar... Igasság szerint egy linux sincs ami 100% osan használható mindenféle dologra... ebben még mindig a windows van felül... pl ha jáccani akarsz akkor vagy olyan progit kell szerezned (megj: fizetős) ami nyomja a játékokat mert a winemulátor se tud mindent, de így nem marad memóriád, csak ha nagyon meg van pakolva a géped... ha DX et akarsz fejleszteni meg vagy lőve... 3D grafika... linux is tud valamit, de még mindig win... magyarul alinuxal tucc netezni meg open cuccokat gyártani ami ott veszti értelémét, hogy sok idő egy program fejlesztése és ezért megdicsérnek... ha majd eljuttok arra a szintre (aki még nincs ott) hogy dolgozni kell minden nap, rájöttök, hogy az open dolognak az az egy értelme van hogy ingyenes, de neked K sok munkád van vele... és emiatt nem éri meg...

    Fejjebb olvastam hogy valaki routert akart suse-ból... ajánlom a freesco-t
    1 flopi és direkt routerkedésre van kitalálva... asszem a távoli gépekről is lehetet konfigolni webes felületen is akár... de ez nem tuti... ssh-val viszont tuti...

    Megjegyzés a susehoz: arról nem is beszélve, hogy 10 letöltő szerverből 3 on van fent olyan verzió, amit lehet telepíteni, és ebből a 3ból 0 az amin a magyar nyelv üzemel... 3 szor volt fent suse magyarul és mindig halott volt... egy szer angolul és működött... a novell magyarországnál mérnem tudnak foglalkozni gy kicsit a dologal és a novell USA/UK (nemt om hol van) mérnem tudnak a nyelvi kompatibilitással foglalkozni???

    a suse is csak addig jó linux amíg nincs X... az X nékl viszont sztem bármilyen Linux lehal... Lehet stabil vagy akármi, az X mindegyiken lassú, és keveset tud... de legalább szép.

    Azt mondom... Ha egy linux lenne ésd az is annyiba kerülne mint a win XP Home OEM, tehát monnyuk 30 ezer HUF... és minimum annyi védelem lenne rajta, mint mostanába a windowson (he nem eredeti a wined, nem tucc win updateről letölteni) akkor a linux ezerszer előrébb járna és a játékokat is linuxra írnáék meg a 3d-s progikat is... de az a baj, hogy a linuxok nem a tehnikával hanem szavakkal akarják legyűrni a microsoftot, ami nem fog nekik menni...

    [Szerkesztve]

    Microsoft, mert megérdemled, de az már gáz, ha az oprendszert is tanulni kell... (Egyik se jobb mint a másik)

Új hozzászólás Aktív témák