Új hozzászólás Aktív témák

  • Bicskás

    tag

    Szervusztok, kedves topiklakók, szép napot mindenkinek ! :)

    Egy kis segítséget szeretnék kérni.

    Egy kérdés, amely bugyutának tűnhet, de szeretnék róla ,megbizonyosodni, hogy feltételezésem helyes, vagy sem.

    ( SPOILER !!! )

    A sea tradder nevű leviatán vagy pedig a reefback nevű leviatán fajnak a tojásaihoz hozzá lehet jutni valahogyan, hogy keltethetők legyenek a bázisaimon bébik ebből a fajból ?

    Valamint ugyan már sikerült szereznem belőlük, de vélhetően csak a vak szerencsének köszönhetem, ezért jól jönne egy két tuti tipp a mesmer és a crabsquid tojásokhoz is.

    Az nyilvánvaló, hogy a crabsnake tojása honnan szerezhető be, a jellyshroom cave teljes területén benéztem minden gombába, de kettőt találtam összesen, ezek respawn-olnak esetleg vagy sem ?

    Azért kérdezem, mert a jelly ray és a gas pod tojások azt gondolom igen, meg a kamikaze halacska tojásai is, de ezek mintha nem spawnolnának újra, vagy csak egyszerűen lassabb a szaporodási ciklusa ezeknek az állatoknak és nem raknak olyan gyakorisággal tojást mint plédául egy gaspod, vagy egy stalker... ( ? )

    Más: Lehet, hogy butaság, de létezhet olyan, hogy egy technológiai fejlesztés vagy konkrét felszerelés csak időkapszulából szerezhető meg ?

    Mert találtam egy olyan időkapszulát amelyben volt egy ( SPOILER !!! ) cirkóruha, de a technológiával nem rendelkezem, hogy ilyet készíthessek, ezért feltételezem.

    Pedig az összes databox-ot összegyűjtöttem amelyről tudomásom van, mondjuk volt olyan amely nem új technológiai fejlesztést, hanem csak néhány darab titániumot adott...

    A story mindblowing, a játék abszolút kedvenc, ( SPOILER !!! ) a klánanyáért a szívem szakadt meg.

    Üdv: Bicskás

Új hozzászólás Aktív témák