Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz -vitya- #924 üzenetére

    Próbáld ki, de szólok, hogy nem egyszerű mert a gép ugye buta és hülye továbbra is. Van hogy öntöd bele az alloyt, de ő nem hajlandó csinálni egy constr. shipet se, van hogy flottát épít belőle, vagy elkereskedi. plusz ugye influenz vagy mi is kell a megastructhoz, és azzal is nehéz számolni hogy neki mikor lehet ez meg.

    Én azért is szeretem a vazallusokat, mert addig se nekem kell managelni a bolygókat :D.

    +1 infó. Ha szeretnél jól kezelhető föderációba lenni, akkor nagyon nem jó ha van egy rengeteg vazallusod.

    +1 infó, ha nagyon rámész erre a vazallus dologra, akkor mikor másik népet versz szét, érdemes feldarabolni hogy minden egyes bolgyója egy külön vazallus legyen. csak a stratégiailag fontos terület legyen nálad. (Minél kevesebb területed van annál kevésbé gáz az admin cap).
    Ha nagyon korán szerzel vazallust, az se baj, ha megvan a mega anginering tech, meg a kívánt mega struct, akkor beveszed őt, és utána rögtön vissza is dobod. tudom ez idő és sok influenz, de hát ez van. (esélytelen hogy ezeket ők maguk fejlesszék ki).

    +1 infó,
    ha még csak "fejlődnek" a vazallusok, és még nincsenek meg a techek, akkor érdemesebb őket protectorate-be tenni, hogy kapj utánuk influenzt.


    összegezve: ez eléggé drága mulatság, és hosszadalmas is, de némelyik megastructért megéri :), a végén eléggé felboríthatja az egyensúlyokat amikor azt mondod hogy oké az összes vazallus akkor csatlakozzon vissza. (ok ez is évek kérdése, fontos hogy a vazallus csak egy rendszerrel rendelkezzen, mert akkor gyorsabb).

Új hozzászólás Aktív témák