Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    Sziasztok! Sajnos engem is beszippantott a játék, napok óta hajnali 3kor megyek aludni :DDD Az első probálkozásom az emberi fajjal hamar kudarcba fulladt, későn kezdtem el terjeszkedni, körbe lettem zárva, aztán egy erős szomszéd ripityára verte a flottámat.

    Másodszorra egy fanactic military + xenophobe fajjal kezdtem, projectile weaponaryval, kapásból rágyúrtam a nyersanyaggyűjtésre és pikk pakk kolonizáltam a környező bolygókat. Itt is hamarabb jött a csapás mint gondoltam, az egyik szomszéd betámadott egy nagyobb flottával, azt hittem végem is, de simán elpicsáztuk őket, valószínűleg pont gyengéjük volt az én fegyverzetem. Sajnos nem tudtam hogy a defensive háborúban csak az első évben lehet megadni demandokat, így miután 100% ripityára vertem őket se nyertem semmit az egészből. Alig vártam hogy leteljen a 10 év, hogy megtámadhassam, ami sikerült is, de sajnos csak a fél birodalmat sikerült megszereznem.

    A különböző elbitorolt birodalmakban hogyan lehet happinesst csinálni? Mindenki boldogtalan és függetlenedni akar. Eddig csak a kiirtásuk ami szóba jöhet, de az alapfajomnak nem lakhatóak azok a bolygók :F

Új hozzászólás Aktív témák