Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fefe29

    csendes tag

    Sziasztok!

    Csak most találtam meg a fórumot, gondoltam megosztom a tapasztalataimat: én a harmadik héten kaptam az emailt (április első hétvégéjén), rá másfél hétre kaptam meg a decket.
    Sikerült 11 perccel a nyitás után foglalnom egy EU 512 GB verziót de kb 17-18 perccel később jött létre a foglalásom.

    A reddit fórumokon tapasztalt hibákból nekem “szerintem” a sípoló venti probléma van, eddig nem volt se drift, pixelhiba, rumble gond, ips bleed, fordítva legyártott tok, beragadó B gomb, brickelt sd kártya, elkopó joy az aggresszívabb használattól stb. :D

    Amikor megjött leesett az állam, ilyen dream came true érzés fogott el vegyítve egy nagy kanál 90-es évekkel.
    Minőségi tok (512-es verziónak fehér belül a vászon, ill. van hozzá egy kis töltőhordó táska, amibe mellékesen én nem tudom értelmesen beletuszkolni az eu töltőt :D ), a deck is iszonyúan minőségi érzésű, minden a helyén van, elég merev, (viszont a power gombnál enyhén recseg amikor benyomom, nem vészes) annak ellenére hogy műanyag.
    Nem volt semmilyen konzolom ezelőtt (kis sárga kazis nintendóm volt piacos marioval legutoljára), illetve a linuxot látásból sem ismertem, így kicsit óvatosan kezelem a rendszert olyan plug and play módon, ami viszont meglepően nagyszerű.
    Felraktam tutoriallal a Heroic Game Launchert, illetve belemókoltam tomb raidert, meg subnauticát game mode-ba is látszódjon, igazából nem volt vészes, kicsit olyan, mint ha most ismerkednék a windowssal, magyon kezelhető a desktop mode.
    Rengeteg Epic Store-os játék plug and play szinten megy aminek van kontroller támogatása, vagy pillanatok alatt lehet csinálni és szerkeszteni, esetleg letölteni más profilját.
    Most várom a ventilátor javító update-t, és állítható fps szintet és szalad a witcher 3 highon ~40 fps-el.

    Kapott egy Sandisk Extreme 512 GB-os memóriakártyát, azon van az összes steam játék és így is nagyon gyorsan tölt, nincs megakadás mert új helyet tölt be a játék meg ezek.
    Egyelőre csak a két store-ban elérhető játékokkal játszottam és azok javarészt elég jól mennek, nyilván online shooterek anti-cheat miatt nem fognak menni, de nem is ezért vettem a decket. :)

    Összefoglalva teljesen elégedett vagyok a géppel, teljesítményben bőven felülmúlta az elvárásaimat, a software oldal nagyon erős alapokon fekszik ahogy látom, és folyamatos fejlesztés alatt ami nagyon ritka. A Valve a reddit posztok alapján mindent megtesz hogy cserélje a hibás termékeket, és végső soron tetszik, hogy a Valve ezzel nyit az open source programok irányába, a linux mint alternatíva még hozzáférhetőbb lesz, és a right to repair elvét követik.

    94.feher.balazs@gmail.com // Nyílászáró és árnyékolástechnika egyenesen gyártótól. (Gealan)

  • Fefe29

    csendes tag

    válasz pdw_ph #798 üzenetére

    Szia!

    A deck elsősorban a windowsos verziókat részesíti előnyben még ha van is linux verzió, sokszor a windows+proton sokkal jobban megy. Pl Metro 2033 esetében is.

    Nekem is úgy tűnik, hogy a hangos ventim van, de egyelőre várom, hogy a béta frissítés hivatalos legyen, ha akkor se jó, meg aaa játék mellett hangos, akkor rendelek új ventit, reddit szerint az a halkabb fajta, meglátjuk.

    94.feher.balazs@gmail.com // Nyílászáró és árnyékolástechnika egyenesen gyártótól. (Gealan)

  • Fefe29

    csendes tag

    válasz Chrakatoa #850 üzenetére

    US 512 jól halad :D

    94.feher.balazs@gmail.com // Nyílászáró és árnyékolástechnika egyenesen gyártótól. (Gealan)

  • Fefe29

    csendes tag

    válasz oberschurke #874 üzenetére

    Az a shader pre cache vagy mi lesz, minden indítás után letölt.

    94.feher.balazs@gmail.com // Nyílászáró és árnyékolástechnika egyenesen gyártótól. (Gealan)

Új hozzászólás Aktív témák