Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooooobi

    senior tag

    válasz tboy93 #6499 üzenetére

    Én egy V1 és oled mellé vettem most legutóbbi akcióban a legkisebb verziót. Mérettel nincs gondom, bár nekem lapát kezeim vannak és oledet is sokszor skull&co neogrippel használom. Én azért vettem főleg mert nagyon bejön a handheld gaming és miután pár olyan címet switchre is behúztam ami egyébként megvan steamen, arra jutottam inkáb gêpet veszek játék helyett. Én főleg kisebb játékokkal játszom egyelőre, itt jól működik az altatás, de ha tehetem inkább teljesen kikapcsolom. Meg persze kell egy kis technikai ismeret is ha nem csak steames játékokkal akar játszani valaki. De nem különösebben bonyolult ha nem full analfabéta az ember ilyen téren, tele van a net is leírásokkal mit hogy. Én most diablo 4et, meg kisebb epic címeket is tolok , meg kis emulátorozás megy még a steames játékokon kívül. Akinek van egy nagyobb steam fiókja annak szerintem érdemes beruházni, nekem is ez volt a döntő, hogy így talán rövidülni fog a backlog a 2500+os fiókomból. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

  • LeventeV

    senior tag

    válasz tboy93 #6499 üzenetére

    Nekem volt sima Switch-em es Lite-om is. A sajat izlesemhez (jatekok) es felhasznalasi szokasaimhoz sokkal jobban passzol a Deck.
    Elsosorban a jatekokat nezd, masodsorban, hogy hol akarsz vele jatszani.

    Szubjektiv velemeny, Switch vs Deck pro/con:

    Switch
    Pro: hordozhatobb (kisebb, jobb akksiido), zartabb (nem igenyel utanajarast)
    Con: draga jatekok, gyenge 3rd party support, csak jatekra hasznalhato, gyengebb gombok

    Deck
    Pro: kenyelmesebb, jobb gombok, rengeteg jatek, olcso jatekok, hordozhato PC, tamogatas (community + Valve)
    Con: nem annyira hordozhato mint a Nintendo, a nem Verified jatekok futtatasanak utana kell jarni

    Hordozhatosag tekinteteben a Switch, foleg a Lite jobb. Ha utazas kozbeni jatekhoz (pl vonat, repulo, busz) miatt keresel gepet akkor a Switch vagy a Switch Lite. Meretben es aksiidoben is kenyelmesebb mint a Deck.

    En foleg belteri hasznalatra kerestem hordozhato konzolt. Keveset utazom, de akkor tobb idore, igy nekem nem az volt a fontos, hogy utazas kozben tudjak jatszani, hanem az uticelomon. Igy nem gond a nagyobb meret, es az akksiido sem, hiszen aljzat kozeleben vagyok.

    A Steam Deck nekem csak addig tunt nagynak, amig el nem kezdtem rajta jatszani. Jatek kozben nem feltuno es sokkal kenyelmesebb a fogasa mint a Switchnek. A gombok jobbak, hagyonanyos kontroller gombok erzetet keltik es van rendes ravasz. A kijelzoje okes, de semmi extra, teszi a dolgat.

    A rendszere sokkal, de sokkal nyitottabb, emiatt kicsit tobb utanajarast igenyel, foleg ha nem Verified jatekokkal akarsz jatszani. Sok jatek "Unsupported", megis siman, vagy minimalis utanajarassal mukodik. Windows telepitese egyszeru, foleg ha dual bootos megoldasban gondolkozol.

    Engem csak par Switch jatek erdekelt, azok futnak a Deck-en is emulatorral. Tudok rajta jatszani NFS Underground 2-vel es Most Wanteddel, ami a Switchen felejtos. Olyan jatekok mennek rajta mint a Pokember, God of War, Horizon Zero Dawn.

  • ooooobi

    senior tag

    válasz tboy93 #6505 üzenetére

    Kinti napon ez se jó, én hétvégén kint árnyékban point & Click játékot toltam, az full fényerön jó volt, de egy sötét játék szerintem már ott se olyan élvezetes, de nekem alap verzió van, a tükrözödésmentes lehet jobb.

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

  • nincsnév007

    őstag

    válasz tboy93 #6660 üzenetére

    vagy monitoron bill egérrel :D Amúgy Steam os-en is müködik a bf3 vagy kell neki a windows a multihoz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák