Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz chemand #3035 üzenetére

    Megy, csak az nem az igazi. Kicsit homályos a kép és van hogy egy pillanatra szét is esik. :F

    (#3039) consono: Köszönöm szépen! :R

    Eltettem picit pihenni a gépet, addig írok tapasztalatot. Feltettem a GTAV-öt, a Hokko Life-ot, szenvedtem a Fortnite-al, de mint kiderült az natívan nem fog menni Linux alatt, így feltettem az Xbox Cloud Gaming-et is. Bár utóbbit amúgy is fel akartam, csak azt hittem hogy a Fortnite menni fog Heroic Launcher-el, de hát nem...na mindegy. Maga a gép nagyon tetszik, durva, hogy ennyire testreszabható, na meg az is, hogy a GTA V elég stabil 60fps-t tud produkálni nappal és éjszaka is egyaránt úgy, hogy felcsavartam a grafikát, árnyékot feltekertem, hogy a fénynek dinamikus árnyéka legyen pl amikor megvilágítasz valamit este a kocsi fényszórójával. Tudom hogy ez egy 9 éves játék, de korábban a PC-m papíron jóval erősebb volt és ott éjszaka alig gyakran drop-olt 60-ról 35-40-re. Ami elég zavaró volt, ezen meg megy simán...döbbenet. És ha már testreszabhatóság, beállítottam 45fps lock-ot a GTA-nál, ami szerintem nem annyira durva kompromisszum, mégis lényegesen kitolja az üzemidőt. Más komolyabb játékkal nem próbáltam még, elkezdtem feltenni a Doom-ot, meg majd körülnézek a könyvtárban mi van még. Kíváncsiságom hajt, szóval erősen gondolkodom Windows telepítésén is hogy megnézzem azzal hogy muzsikál a gép. Hokko Life megy stabil 60fps-sel, annál semmi meglepő nincs. Xboux Cloud-ban Forzáztam és Fortnite-oztam, ezek simán mennek 60 képkockával, viszont bízom benne hogy a MS kicsit jobban ráfekszik erre a dologra, mert mint írtam néha szétesik a kép és az nem is túl éles. Bár ha felteszem a Windows-t és marad, akkor igazából nem lesz ez szempont.

    Egyetlen negatívumot találtam eddig, mégpedig hogy a két kicsi trigger elég alacsonyan van. Egy Xbox vagy egy Nintendo Pro controller-en a két felső trigger kitüremkedik, magasabban van, míg a Deck-nél jóval alacsonyabban van. Ez annyira nem tetszik, de majd megszokom. Összességében nagyon tetszik a gép, durva hogy mennyi potenciál van benne és mi mindent tudsz vele csinálni. Vagyis hát gyakorlatilag bármit... látom, hogy még sok mindent ki fogok rajta próbálni. :K

    [ Szerkesztve ]

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák