Új hozzászólás Aktív témák

  • Sati1984

    tag

    válasz 30z.Samu #4011 üzenetére

    Ja, merthogy te amúgyis XBOX-on játszod, akkor neked nem gond, hogy FPS-t (TPS-t) játszol kontrollerrel, de nálam ezek kiesnek, mert világéletemben billentyűzettel és egérrel nyomtam az ilyeneket :D

    Ahogy írtam, pl. a Rocket League-nál nem a képernyő kicsisége zavar (bár a 40"-os tévéhez mérve, amin PC-n játszani szoktam, tényleg sokkal kisebb), hanem az, hogy nagyon más a taktilis érzése a Deck gombjainak és karjainak a PS4 kontrollerhez képest. Én át tudom magam mentálisan állítani, hogy ez egy kézikonzol, szóval nem szokott zavarni a kis képernyő, legalábbis eddig nem zavart, még akkor sem, amikor olyan játékokat játszom, amit PC-n is azért legalább egyszer-kétszer elindítottam. Mondjuk pont a Fortnite meg egyéb FPS-ek, TPS-ek pont olyanok, hogy ott ha egy messzi célpontra akarsz lövöldözni, akkor tényleg bogarászni kell a kisképernyőn a három pixelnyi ellent - dehát mindig közelebb lehet húzni az arcodhoz, ne panaszkodj :D :DD

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Új hozzászólás Aktív témák