Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz wwenigma #59061 üzenetére

    mondjuk ez sem igaz hogy csak akkor kap az ember csomagot ha kraftol valaki, mert akkor egész winter sale alatt kellett volna jönni dögivel... most pl én is és tesóm is kapott... szóval ennyit erről... jah meg Blunak is adott ahogy látom, gondolom időszerűen működik a dolog..

    estére megint steam halál várható szokás szerint, hála a hógömb mizériának, olyan lesz mint mikor bedobták L4D2-t freebe :W - erről az 1800as hógömb-vacakról kül nekem is ez a véleményem, tisztességes feltételek között használja mindenki a marketet! rengeteg a trader és megy a verseny... undorító... mikor dob valami értékesebbet a Team Fortress2 játék, megpróbálnám eladni, de már elárasztják a traderek a marketot több száznyi/ezernyi hasonló eszközökkel, melyeket normál keretek között max csak párat tudna betenni... volt olyan hogy a srácnak 37 oldalnyi cucca volt benn!! na az ilyenekre baromi dühös vagyok!!! :U

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák