Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pecze

    aktív tag

    válasz sith7 #31824 üzenetére

    Pl. dobozos változatból szedték a kulcsot, eladják a kulcsot, aztán eladják dobozosan is. Te meg nem tudod bizonyítani, hogy sikerült a kulcshoz jutnod, akinél a doboz van, az meg tudja és amikor belefut a steamen a duplikált kulcs üzenetbe, meg is teheti.

  • csaba951

    veterán

    válasz sith7 #31824 üzenetére

    Ekkor általában te nyertél! :)

    Azért leírok még néhány dolgot amit érdemes mérlegelned. Tavaly a MW3 megjelenésekor több kamionnyi játékot loptak el a bűnözők. Nyilván el is adták őket az utolsó darabig valahol. Semmi garancia nincs rá, hogy 1-2 hónap múlva még létezik a bolt. A fizetésnél megadott adataiddal akár vissza is élhetnek (bár erre még nem halottam példát).

    Korábban én is vásároltam ilyen kulcsos üzletekből. Volt olyan, hogy a küldött kulcs nem volt jó, már be volt aktiválva másnál. Volt olyan is, ahol nem küldtek kulcsot. Egyik cég sem reagált a folyamatos reklamációmra, hetekig. Végül sikerült visszaszereznem a pénzem, de nem ment könnyen. A legtöbb bolt simán azt csinálja, hogy megvásárolja Oroszországban a dobozos változatot, és ezt adja el haszonnal. Viszont te is vásárolhatsz hivatalos orosz boltból, legálisan, olcsóbban.

    Ezek miatt mára teljesen felhagytam az ilyen boltokból való vásárlással. Most már kizárólag hivatalos boltokban vásárolok. Mindig találni valahol valami jó akciót, tehát anyagilag nem járok rosszabbul. Még soha nem kaptam használt kulcsot vagy hogy nem kaptam meg a kifizetett játékot. Az ügyfélszolgálatokat még nem próbáltam, mert soha nem volt rájuk szükségem, így erről nincs tapasztalatom. :)

    Tehát azt tanácsolom, hogy inkább várj egy jó akcióra valamelyik hivatalos boltban. Anyagilag sem jársz rosszul, és ha valami gond van, ők biztosan reagálni fognak a problémádra.

    (#31828) BigBlue69
    +1
    Valamint mit csinálsz, ha nem fogadják el a képet, és kérnek mondjuk egy közös képet, amin látszik a lemez, a kézikönyv, az aktivációs kulcs? Persze bele lehet photosopolni a hibajegyszámot, de ezt én rögtön account ban-t adnék.

    Egyébként volt olyan bolt, ahol ilyet ígértek, aztán mégis egy sima szöveges e-mailben küldték a kulcsot. Az eredeti meg szerintem már nekik sem volt meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák