Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Out #100644 üzenetére

    Én írtam korábban a topicban, a Steam blogban is volt róla üzenetet gifes példával, valaki azt is linkelte ráadásul, a szabályok között is írják, szóval... :U

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

  • bepken

    veterán

    válasz Out #100644 üzenetére

    minden nap:
    #1 helyezett csapatból random 300 ember
    #2 helyezett csapatból random 200 ember
    #3 helyezett csapatból random 100 ember
    ... kapja meg a kívánságlistáján szereplő első tételt

    a verseny végén, az összesített eredmény alapján:
    #1 helyezett csapatból random 100 ember megkapja az első 3 tételt a kívánságlistájáról
    #2 helyezett csapatból random 100 ember megkapja az első 2 tételt a kívánságlistájáról
    #3 helyezett csapatból random 100 ember megkapja az első tételt a kívánságlistájáról

    (#100646) Edorn! elég szarul van ez az egész tálalva, emiatt én is nehezen fogtam fel, hogy mi van....de sajnos valóban csak 100 pontot tudsz ellőni naponta, mivel ennyivel nő a maxod (én is azt hittem először, hogy minden nap egyre többet tudok majd gyorsítani, az úgy még izgi is lett volna)

    más: egyébként most megint lehet 1000 ponttal növelni a maxot, ha csapatot váltasz.... :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • Źşë'

    addikt

    válasz Out #100644 üzenetére

    de amúgy ez ott az oldalon le van írva a

    Versenyzői kézikönyv - melléklet:
    Nyerjetek csapatjutalmakat, amikor helyezést értek el a versenyeken
    A Nagydíj minden napján az első, második és harmadik helyezett csapat véletlenszerű tagjai megkapják a Steames kívánságlistájuk legfelső tételét. A Nagydíjon összesítettben győztes csapatok véletlenszerű tagjai megkapják Steames kívánságlistájuk legfeljebb első három tételét.

    és erre kb annyi esélyed van mint egy lottó 5ös

    más: nekem tegnap óta 100pontot adott összesen, azt is automatikusan a nitrós gyorsításhoz, tehát rá se nyomtam, ő úgy gondolta elég lesz nekem ennyi mára :DDD

    // közben nem frissített a böngészőm automatice, aztán amire válaszoltam volt a legfrissebb poszt :D

    amúgy ez tényleg egy nagyon nagyon tróger rendezvény lett megint nekik... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák