Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    mai kis tortenet.
    2v2 platinaban vagyok.
    ZT ellen Vs PP (randomba kaptam toss-t)

    egy platformon vagyunk...en falazok, bar en voltam messzebb csapattars nem...scoutolok (csapattars nem), gate-et lerakom, latom csapattars forge...kerdezem, hogy ez komoly? semmi valasz..kesz a core-om, neki mar a harmadik cannon keszul (gondoltam sima 4-gate-et csinalok) ...reaperrel kergetozok, mire beirja, hogy csinaljak army-t...visszairtam neki, a velemenyem...kozben ugy rakosgatta a cannonokat, hogy a bazisat megkerulve tudtam kijutni. ok semmi baj...nem tamadtak, egyedul nem akartam kitamadni, gondoltam expelek...o robo+nehany stalker (warpot nem is fejlesztette)...megjelent nehany banshee a bazisan amiket elkergettem, erre mass roachok leszedtek az expemet...ekkor elkezdett beirogatni, hogy noob vagyok...visszaexpeltem. bansheekkel kergetoztem....o is kiexpelt...egy rakas roach nala is megjelent.....szerencsere kilepett, mass stalkerrel betamadtam, de keves voltam egyedul...gyerek platina top :F /1v1 silver..de eddig bronz volt a legjobbja/

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák