Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz Winner_hun #26304 üzenetére

    Winfestorra nem nagyon volt meg a gazdaságom, meg a templar elég gyorsan elintézte volna... mondjuk colora számítottam, azért hoztam corruptort, kicsit meglepett a storm (MS-ről nem is beszélve - mindig egy lépéssel előttem járt). A BL-ok meg vagy fél percet késtek, ha kicsit hamarabb jönnek le meglehetett volna a meccs. Meg a végén is meglehetett volna, ha a jobbra leküldött scout lingemet nem szedi le félúton egy DT, teljesen elfeledkeztem róla hogy másikat küldjek.

    Ja, és szerintem a banelingek csúnyábban osztották, mint a BL, azok hozták vissza nekem a meccset.

    Folyamatosan hátrányból játszottam, nem is kicsiből, valahogy sikerült mindig visszakapaszkodni, csak egy kis pici plusz hiányzott a győzelemhez.

    Ráadásul az elején a +1 attack előtt 5 mp-el lőtték ki az evo-t, így késett a baneling bust is rendesen. Mindenesetre tanulságos meccs volt

    Ja, meg volt ma egy vicces terran, aki a végén !@%= you-val lépett ki. A híres-neves never expand 111-et játszotta, meglehetősen bénán, sosem bányászott 1nél több helyről és sosem volt 25nél több SCVje ;]

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák