Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    (#229) Joccc07

    Aha..látom már. :)
    Ez is egy lehetőség, de én sztm nem Dupla.
    Egyébként meg majd elválik.

    (#230) Mike

    Nem, nem lesz csőjáték.
    Erről már nagyon sokat írtam az elmúlt hozzászólásaimban. :B

    Nem Open World, de nem is kötött minden tekintetben. Abszolút nem az.
    Hasonló lesz mint a God of War ( 2018 ), Dark Souls I. Ori and the Blind Forest ....

    A pálya szerkezeti felépítését a Metroidvania stílusból merítették. Metroid Prime és Castlevania gamek összessége kb.

    Kezdetektől megkapsz több planétát, melyek között szabadon járhatsz kelhetsz. Volt olyan tesztelő a mostani Eventen, aki egyik bolygónak nekiveselkedett, de látta milyen ütősek odaát az ellenfelek ( másik planétán ) és átment oda szétnézni.

    Elég összetett lesz a map, mint minden ilyen jellegű játékban.
    Lesz rajta a Fő sztori, de mellette egyéb helyeket is felfedezhetsz, bejárhatsz. Küldetések, titkok után kutatva.
    Van ahova a sztori visz el, másutt majd bizonyos Jedi képességre kell hagyatkoznod, hogy beléphess.
    Lesznek rejtett átjárók is(Bloodborne)....van ahol ügyességi(platformer elemek sokasága) és logikai dolgok teljesítésével tudsz bejutni. Több miniBoss lesz, meg valószínű Planétánként valami Fő ellenfél is....
    Tomb Raiderhez hasonlóan lesz felfedezésre váró sírhely. ....stb...De hasonlították már Unchartedhez is, meg a Puzzle elemeket a Zelda játékokhoz.

    Alább egy részlet látható az egyik bolygóból, annak egyik részéből-szintjéből....Látszik hogy van opció ami a bejárhatóságot illeti. Talán itt még a mellékküldetés ki sincs bontva, nem tudom. Látszik, hogy milyen százalékban/mértékben van felfedezve az egyes terület.

    Nem lesz Dark Souls nehézségű, ezt nyilatkozták. Ha így értetted, attól nem kell tartani. De persze a Legnehezebb fokozat tartogat még meglepetést is, pont ma írtam fentebb erről. Is. :)
    A többi rajtad múlik....( mennyire unod és kínlódsz stb...ez egyéni nagyon ) :K

    De tényleg írtam már ilyeneket. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák