Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    (#214) Deck
    Jó is volt a KOTOR...I-II...adtam neki az ívet, becsülettel.

    -Elmondásuk szerint, teljes mértékben a Fő történetre koncentrálnak jelenleg. A Megjelenés után közvetlen elérhető tartalmakra, semmi másra.
    Nem foglalkoznak DLC -vel és egyéb jövőbeli dolgokkal.

    Az EA is megmondta a frankót......No microtransactions. No loot boxes. And no, we won't be adding them. A single-player Star Wars story for those of you who are ready to become a Jedi
    -No multi, No coop.
    -No EA Access Trial.

    -New Game+ lehetőségét kizárták, eddig csupa ilyen hírrel találkoztam. A játékmechanika miatt, a Metroidvani rendszer miatt.

    Tisztára az őskorban érzem magam....ilyen hozzáállást az EA től meg a játékfejlesztőktől.
    Nem bánom. :R

    (#215) keldorpapa88

    Passzolom a játékidőt....DE mindenhol azt olvasom ( sok helyen olvasok ) :D .........hogy inkább lesz ez Hosszú, semmint rövid vagy elmegy kategória.
    Ezidáig, a tartalomra vonatkozóan, Kizárólag pozitív hangvételű kommentárral találkoztam.

    A teljes idő majd a Planétáktól függ természetesen,de én nagyon hiszem(mindenki más is ), hogy a 4 kezdő (??) bolygótól, több lesz.
    Gondolom nem mindenhol ugyan olyan szintű/minőségű/mennyiségű kontent van, de kirívóan gyatra kalandra nem hiszem hogy számítani kellene. Eddigiek alapján mondom !

    Egyébként a Lineáris Open World a szokásos szöveg. Mellékküldetések és számos felfedezésre váró terület, meg tartalom lesz a FŐ történetszál mellett. Sok rejtett kiskapu, meg sokadik nekifutásra feltárható hely stb....
    De még olyat is lehet csinálni, hogy a Hajódon valami "botanikus kertet" rendezhetsz be...innen onnan gyűjtött dolgokkal. :DDD

    A fenti tesztelő, például a God of War ( 2018 ) -hoz hasonlítja ezt a bejárható világot ésatöbbi dolgot. Gyors és nemtörődöm felfogással, kb. 15 -20 óra....kicsit jobban odafigyelve 30+ óra....faszántosan kimaxolva pedig 50+ óra.
    Aztán majd meglátjuk.

    (#216) Xaels

    Reméljük a legjobbakat...
    Örülnék neki, ha pozitív hangvételű kritika jönne majd a játékkal kapcsolatban. Ráférne a SW univerzumra egy kis örömködés !
    Meg a játékos társadalomra is valami élvezhető és értékelhető alkotás.

    Előrendeltem már egy ideje, állítólag kapok hozzá faintos Steelbookot is !
    Nem is volt így olyan drága.

    Tervben van még a The Art of Star Wars Jedi: Fallen Order
    240 oldalas, 30x20cm -es.
    Amit eddig láttam belőle, az nagyon megtetszett....Egyszer kibírom anyagilag is.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák