Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Kikiri7 #2028 üzenetére

    Gondoltam, hogy végignézted. És tudom hogy igazad van, és mindig jó szándékból írsz. De most pár napig rászántam az energiát és a geart, meg mindent Han-ra. De nem lett jobb. Marad Scarif amíg el nem kezdek vele nagyon visszaesni.

    -Meglett egyébként a 3. hely ahogy mondtad a biztonság kedvéért 56-kor nekiálltam harcolni az előttem lévővel. Nagyon örülök neki egyébként. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar sikerül majd a dobogó. Ez nekem nagy dolog. Viszont innen nincs előrébb egy ideig az tuti. Sőt a 3. hely is lehet, hogy mák picit, majd holnap kiderül.

    -Egyébként arról van valami leírás, hogy a következő statok, pontosan milyen alstatokat erősítenek, vagy milyen alstatokra oszlanak el?

    Strength (STR)
    Agility (AGI)
    Intelligence (INT)
    Potency
    Tenacity

    -Szeretnék egyszer majd egy frankó klón teamet, már csak Rex nincs meg közülük. De sajna se event, se semmi nem tartozik hozzájuk. Azt hiszem valamelyik raiden jók és ennyi. Kár értük. :/

    -Kiszedtem Biggs hajóját, nagyon frankó, egyből elkezdtem nyerni vele. Most jön Wedge hajója, de onnan Wedge shardokat szedem prióba.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák