Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz k-adi #819 üzenetére

    Egyébként igen, gyakran énis úgy vagyok vele, hogy tök fölöslegesen szórakoznak ezekkel az SP-kkel... inkább legyen kevesebb, de az minőségi... (eddig) úgyis főleg az alappályákon megy a játék főleg.
    (más kérdés hogy egyszeri alapáron kapott alapjáték bevételből nem lehet egy fejlesztőcsapatot fenntartani évekig)

    Amúgy én már pár helyen leírtam, hogy az EA problémáját egy előfizetéses modell oldaná meg ezeknél a nagy frencsájzoknál... amolyan "mini EA/Origin" access módra. Kifizeted évente az a 60 EUR-t amibe egy ilyen játék kerül, de cserébe kapj meg minden tartalmat, ami nem fejlődéshez kötött unlock.

    Így a kiadó is megkapja a szokásos 60 egység pénzét évente és fent tudja tartani a fejlesztőcsapatot folyamatosan és a játékosok is megkapnak mindent, nincs megosztva semmi mentén a közösség alapból.
    És nem is fizetnek többet mint eddig az alapjáték + SP-ért két évre osztva...

    Persze oké mellé lehet pár fizetős kozmetika, vagy spéci cucc, de csak nyilván olyan ami nem kritikus a játékmenetben, vagy nem teszi azt tönkre.

    Meg nyilván időről időre lehet akciózni ugyanúgy az előfizut is mint a fix egyszeri árú játékot.
    Lehetnek ingyenes időszakok, trial stb.
    Én úgy látom mindent megoldana ami most meg a múltban probléma.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

  • gduck

    addikt

    válasz k-adi #819 üzenetére

    Az a helyzet hogy mint pl. én is a játék kedvérért játszom. Nem megyek bele elemzésekbe és egyéb spekulációkba, szimplán csak játszom. Ugyanúgy mint egy 4-12 éves gyerek :K

Új hozzászólás Aktív témák