Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz tonerz #2348 üzenetére

    Rá lehet segíteni, maradj életben akkor is amikor a többiek meghalnak, ha 2-en vagytok életben rögtön 50% esélyed van, ha egyedül vagy életben te vagy a target.

  • marilllyo

    veterán

    válasz tonerz #2348 üzenetére

    Neked mindenképpen marked-nek kell lenned! Mentek sorba. Általában ugyanazt is kapod magad ellen mindig. Ha meghal az akire a sor kerülne akkor ugrik egyet. Kashyyk-on gyakori. :) De általában minden 4. a te köröd.
    Nekem Csuvi, Luke, Rey a sorrend a fehéreknél. A sötét oldalon meg Maul, Vader, Kylo. Fel vannak húzva kékre lilára. Ps4 pro-m van úgyhogy a nagy átlaggal szemben egy pár másodperccel előbb jutok el a karakterválasztó képernyőre így nagyobb eséllyel választhatom ki a kedvenc hőseim.

    A multi tasking szerintem a legnehezebb trófea a játékban. Ha sokat játszol vele és picit odafigyelsz akkor jön magától...de persze lehet tenni az ügy érdekében...csak hát az annyira nem élvezetes.
    A lényeg, hogy nagyon ne ölj meg senkit. Az első 3-4 percben amíg nem kezdenek el spawnolni az enemy hero-k csak repkedj.
    Ez azért kell mert ha közben elkezded írtani a népet akkor az utoljára lelőtt játékosnak megjelensz a radarján, illetve a többi játékosnak is, hogy "bosszút" állhasson. Ezzel felhívod magadra a figyelmet és nincs annál idegesítőbb mikor lövöd a hero-t és leszednek róla pont a kegyelemdöfés előtt.

    A falcon, slave 1 rengeteg hp-val rendelkezik viszont őket a legkönnyebb észrevenni. Szállj be a buliba és lődd őket...De a barrage-t ne használd csak amikor már nagyon kevés hp-ja van így ellophatod a többiek elől a kill-t. Nincs értelme 100 hp-snak nekimenni...mert látni fog a radaron és próbál majd lerázni. Hagyd a többieket tépázzák meg kicsit és az utolsó 25%-nál ess neki te is.
    Nekem a picik nem mentek. Yoda, vader, Poe folyamatosan leráztak magukról.
    Hp-t meg damage-t liláztam fel a fighter-en.

    Nekem ez kínszenvedés volt, hogy őszinte legyek.. az első 15 tartott vagy 2 hétig. Aztán belejöttem és az utolsó 9-et kvázi egy délután alatt hoztam le. :N

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák