Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz whitezo88 #1728 üzenetére

    Tegnap volt egy OnlyHeadshot (vagy hasonló) nevű player, aki iden versioval úgy lőtt, hogy bárki aki egy légtérbe került vele, azonnal feküdt. Egyszerre mindenki. És nem úgy, hogy érzed, hogy kapod a találatokat. Azonnal fekszel, egy hittől.
    Ment is a report neki mindenkitől, de ettől még senki se tudta kirakni... Én inkább már lépek is ki, ha van egy lila cardos palpatine, vagy egyéb hős a lista tetején... Francnak sincs kedve szenvedni ezek ellen.

    Amúgy nekem se megy valami csodásan a célzás benne. Először úgy álltam neki a játéknak, hogy csak heavyvel nyomom mert az tetszik. Ezt felhúztam elég jó szintre már. Aztán most nekiálltam, hogy minden kasztot felhúzok 50 killig, de ettől már most hullik ki a hajam.
    Eddig azon csodálkoztam, hogy a heavyt hogy lövik ki ilyen könnyen a kis püttyögtető fospisztolyaikkal, miközben én őket egy kibaszott nehézgépágyúval lövöm. Most meg itt van a kezemben a kis tücsök pöcse, és senkit se tudok lelőni vele. Kínszenvedés az egész. Csak ugrálnak előttem mint a nikkelbolha, és minden ötödik lövésem ha betalál.
    Ennyire elhaladt volna a kor az én 60fps/vsync, meg 20ms input lagom mellett? Ma már mindeki 144Hz/fps-el tolja titánV+gsync kombóval, vagy mi a tosz? Meg hát meg is öregedtem, nyilván. Igy a 40-hez közeledve már annyira nem is szeretem ezt az agyatlan pörgést, amit egyesek nyomnak az ilyen játékokban...

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák