Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Nah, haverom gondolta megveszi, 3000 Ft-ért kapni.
    Lebeszéltem róla. Ez az 1 HP "bug" -ami állítólag nem bug, hanem valami játékos oldali script- gyakorlatilag a játék 90%-át tönkretette.
    EA-nak már rég jelentették, senki nem mozdul rá. Gyanús, h nem is fognak. Eddig is elég szarkupacnak tartottam a játékot. Pontosítok, nem, nem a játékot, hanem a játékig vezető utat. Nem csatlakozik, mindenféle fake kódokat dob, amire a megoldás: próbálj újra kapcsolódni. Ha sikerült, akkor a szerverkeresés fájdalmasan lassú, ahogy a pályabetöltése is. Ha ezen is túljutunk és végre lehetne játszani, akkor hupsz, valami barom épp az 1 HP szarját ráeresztette, annyi, lehet kilépni.

    Ingyen húztam be, annyit is ér sajnos. Eddig úgy láttam, a repkedős részen nincs ez a bug, az az egy játékmód játszható. Illetve az lehetne, de olyan kevesen vannak, h néha 5-10 percet is várni kell, h elegen legyünk...

    Ha tudtok ezekre megoldást, akkor várom. Ha nem, akkor marad a Warframe, Warzone és a Halo.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák