Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz salytmasztor #755 üzenetére

    Hangulata akkor lenne ha nem eszetlen lövölde lenne hanem lenne mögötte értékelhető történet és tartalom. Ez így egy COD+BF+Titanfall hóban, lézerrel és lépegetőkkel.

    A grafika, a hang állat, jól el van találva, de ez megérdemelt volna egy szép hosszú tartalmas Single részt is.

    A spawn rendszer egy nulla, mint ahogy Van Der Boss is mondta, és 2 óra játék után sem sikerült se egy Tie Fighter-be se pedig egy lépegetőbe beleülnöm. Ez is felvehető cucc vagy mi? Aki SSD-ről töltött be elsőnek az viszi az összes járművet?

    [ Szerkesztve ]

  • Ragnar_

    addikt

    válasz salytmasztor #755 üzenetére

    Nem tudom az ETQW-t mennyire ismered, ott bizony habár nem volt kultscifi film az alapja, olyan hangulatos és kiegyensúlyozott játékot sikerült összerakniuk, hogy személyszerint én egész hétvégéket játszottam vele anno. Több objectivet kellett teljesíteni egy körben, XP alapú fejlődési rendszer.Engineert toltam általában telepíthető (azaz oda építed ahová akarod szinte, vannak azért korlátozások) gyalogsági, járműelhárító tornyok. Aztán még kasztspecifikusan telepíthető föld-föld csapásmérő artillery, mininuke, dark matter cannon, ami területen rombolt mindent, ha becsapódott , telepíthető radar, amivel látod az ellenfél mozgását, légvédelmi elhárító ütegek, amik a légi egységeket lövik automatikusan. légicsapás elhárító ütegek, amik telepítve elhárítják a légicsapásokat. Telepíthető aknák, drónok, köztük repair drone az engineernek bizonyos szint után, jetpack választható 'jármű' xpvel növekszik a számuk a csapatban. 3-4 féle jármű, többféle választható fegyver. Dióhéjban ennyi. ETQW-hez szerintem még a BF se ér fel hangulatban és játékélményben. A többit hagyjuk is, megemlíteni se nagyon érdemes. Ez mondjuk személyes vélemény. (megyek is megnézem föl tudom-e telepíteni Win10-re az ETQW-t ;] )

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Új hozzászólás Aktív témák