Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz CPT.Pirk #3876 üzenetére

    Akkor jéggel kéred? ;]
    Szóval nálam úgy van jelenleg hogy van egy 1-es ás egy 3-as Spread-em is,hozzá pedig aktiv space doffnak egy kék jem hadar ami csökkenti az újratöltési időt,majd tervezek egy lilát,de az 2-3milla ec vagy több,és most van jobb helye :D.Na de a lényeg hogy ezzel a felállással mindössze egy darab XI-en quantummal is hatalmasat lehet rombolni és nem olyan egetverő az újratöltési idő se,5sec kb nálam,lehet kicsit több.Pluszba pedig a quantumom 60% crtd-s,ehhez jön még kb 15% máshonnan,így elég sűrűn kritikus a találat is pluszba.De igazából arra akartam kilyukadni hogy megéri megvárni azt az újratöltési időt,és nem érvágás ha csak egy torpedo van elől,nálam még jobb is a 3dhc+1torp felállás mint a 2dhc 2 torp.Így sima polaron dhc-okkal ha elnyomok minden sérülés növelő képességet egyszerre(+ van 2db XI-es zöld polaron modulatorom), akkor a leírás szerint 4000 felett van/darab a dhc-k sebzése ami azért nem kevés szerintem,és még ehhez szintén jön hogy 70% körül van ott is a crtd :DDD

    Mostanában rengetek gorn-t nyomok,egyértelműen azt látom hogy másodiknak a legjobb lenni,olyan cuccokat kapok hogy az kegyetlen,ha mindent eladnék amit ma meg tegnap kaptam lenne vagy 30 milla ec-m..És igazából ide is vágna a kérdésem hozzátok,adott mondjuk egy turret exen,ami kezdődik 500.000-el és felmegy vagy 20 millioig,ilyenkor mi a reális ára?Mert elég nehezen hiszem hogy valaki kiadna 8-9milla ec-t egy [acc]x3-as polaron turretért..Pedig nekem van ilyenem is ami exen 9 milla és csak 1db van belőle,de nem akarom úgymond árulni évekig.1-2hete eladtam 2 milláért egy polaron beam-et,pedig az is valami 400ezernél kezdődött,de pont ugyanaz ami nekem volt az 3milla volt épp fent,gondoltam felteszem 2ért hátha és elvitték.De mivel nem olyan rég tolom ezt a játékot nem tudom melyikre érdemes játszani,mert azért kell a hely is exen,jelenleg is tele van :D

Új hozzászólás Aktív témák