Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #3031 üzenetére

    azokat egyelöre nem használom. a legnagyobb bajom a hajóval, hogy a subsystem targeting skilljei csak beam-el használhatók (és a cutting beam-el nem működnek), így nagyon korlátozottak a fegyver lehetőségeim. vagy berakok hátra egy beam arrayt, és akkor mehet elöre 2 cannon (vagy mehetne 3 is, ha nem használnék torpot) de akkor kénytelen vagyok megfordulni a targetinghez, vagy dual beam-et használok, amivel nem kell forogni de kevesebb a DPS. pont azért tettem be mellé a quad-ot mert annak van a legnagyobb DPS-e. cserébe sokat zabál, de tudom etetni EPS-el, meg majd én is kiveszem a borg konzolt meg a cuttingot.

    két energiaprofilom van, egy amin max az AUX, és egy amin max a WEAPON energia, és azok között váltogatok, attól függően hogy éppen mi kell. nem kényelmes megoldás, és kell neki idő is a váltáshoz, de így közel maximális a sebzésem és a skilljeim ereje.

    a quad sebzése csak a fegyver energiától függ, a hajtómű energiájából csak levon tüzelésnél.

    az AUX DHC-t akkor lenne érdemes használnom, ha nem lenne torpedóm, és beam-em sem, mert akkor egyszerűen betolnám maximumra az auxot, felraknám a 3db aux cannont, és jó lenne a DPS is meg a sci skillek is, de akkor buknám a targetinget (vagy forogni kéne hozzá), meg hiányozna a kinetic DMG.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák