Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    gyors összegzés S7-ről:
    ami nem tetszik
    -az STF-ekért nem jár dilithium (illetve közvetve jár, de sokkal kevesebb - 5 elite = 1k dil)
    -a reputation systemet mindenkinek végig kell szívnia, annak is aki már több száz STF-et letolt
    -dilithium nyelők száma nőtt (embassy projektek, reputation store-ok) emellett a dili források száma csökkent
    -hosszú ékezetes karakterek (ű,ő) nem jelennek meg a chat-en, ami már csak azért is furcsa, mert eddig jó volt

    ami tetszik
    -az új romulános space küldetések szerintem elég jók, vagy csak nekem tűnik annak a sok monoton STF után :)
    -new romulus nagyon nagy, sok lehetőséget és felfedeznivalót tartogat
    -az embassy jól néz ki, és hasznos dolgok nyerhetők általa
    -kompos küldetéshez mostmár nem kell hajót váltani, elég megadni az "alapértelmezett" kompot, utána minden kompos helyre azzal mehetünk váltás nélkül
    -UI javult pár apróságban
    -a reputation system ha másban nem is, abban tényleg mindenképpen jobb az előző drop-os rendszernél, hogy belátható időn belül elérhetőek a MACO/HG/Omega set cuccok, igaz drágábban, de legalább nem a vakszerencsén múlik a drop. plusz lesznek új romulános cuccok is (romulan rep.)

    plusz meglepő volt, hogy a szerver indulása sokkal zökkenőmentesebb volt, mint anno S6 váltásnál, ahol órákig kellett várni hogy bejuthass. itt pöccre ment minden, ezért nagy pirospont jár.

    Wolverine: sajnos nem :( pedig jó lenne az a ruha.

    valaki nem tudna igényelni nekem egy kulcsot aki be van regelve, de nincs szüksége rá? :)

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák