Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz Plata #14688 üzenetére

    Ez nem ajánlás kérdése ha ez van,van jobb ez nem vitás,csak arra reagáltam hogy ne csodálkozzon ha meghal,nem a jemszett miatt hal meg,az csak rásegít még 10%-ot mondjuk.
    Azért nem éli túl mert rossz a skillezés és a boff layout és gear,ha az gatyába lesz rázva nem szabad meghalni egy ilyen nagy döggel pven.Egyébként igen,ha csak a visual a lényeg oda kell berakni a jemet és rendesnek az ico-t a buildbe,ezt az ötletet támogatom.

    Efantica: Én ezzel próbálkoznék első körbe skill téren meg layout téren.Ha ennyi dologgal meghalsz akkor az már szintiszta player error lesz :D Idővel ha megszokod a skilleket meg hogy mikor nyomjad elfogod hagyni már őket,de addig is érdemes ezzel kezdeni ha robbansz,ezzel nem szabadna már..Gear téren majd még gondolkozom rajta,de követséges romulan boffot vegyél ki kettőt,nem olcsó de kell neked mert kell a crtd meg a crth.Fegyver téren meg kell nézni majd mik vannak flottásba,de szerintem van crtd dmgx3 ur beam,abból vegyél ki elég lesz mk 14re húzni,epic ráér bőven.

    A buildhez kell neked "spéci" boff,az egyik ami az a2d idejét növeli meg és ad még mellé resistet jó sokat,másik pedig 2,3db a2b doff hogy kevés cd legyen a cuccaidon,esetleg ha a keretből futja akkor mehet egy kék crth növelős EWO doff is még be.Traitek még hátravannak persze stb stb,de előbb utóbb összeáll a gép,de mondom dps bajnok ez a hajó sose lesz,persze azért 37knál lényegesen többet tud.

Új hozzászólás Aktív témák