Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    Sziasztok 👍
    Melyik szerverre érdemes menni, ahol egy erős magyar klán tagja lehetek, csak azért kérdezem, mert jó lenne olyan szerverre költözni, ahol nem fosztanak ki naponta,és lehet viszonylag nyugodtan fejlődni..
    Úgy tudom, hogy 12es szintíg lehet szervert váltani, tehát ha kimaxolom a 12es szintet, akkor is lehet, vagy a 12es szinten már nem?
    A nyugodtabb fejlődés miatt érdemesebb egy régebbi kissebb számú (gondolom a kisseb számu szerver régebbi) helyre költözni?
    Mert ugye azt nem lehet tudni, hol van erős és normális klán, ahová egyáltalán felvesznek, és nem teszik feltétellé a pénzért vásárlást a gyors fejlődés miatt, ezt hol lehet esetleg megnézni, megtudni?
    Eddíg ami infot láttam a google play értékelései között, az nem valami sok 🤣🤣
    -175ös szerver, 21 tag, klánt nem tudom, lehet hogy huf, vagy magyar flotta a nevük, passz..
    -170es szerver TNE klán, lamiya nevü tag, semmi info
    -156os szerver, EURA klán, semmi info
    Valaki esetleg tudna valami olyan oldalt, ahol a magyar klánok össze vannak gyűjtve, és talán kommunikálni is lehet velük hogy hova menjek?
    Mivel csak egyszer lehet szervert váltani, ezért kérdezősködök, nem szeretném törölni a játékot, mert rossz helyre megyek, és élvezhetetlenné, illetve lehetetlenné teszik a játékot.
    Előre is köszönök minden segítséget👍

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz mindfreak #14 üzenetére

    Rendben, meggyőztél, azt hiszem akkor a 12es szintet fullra megcsinálom, és a 175ös szerverre átmegyek, újabbat nem tudok ahol legalább magyar játékosokkal tudok beszélni, ezen a szerveren 1 magyar srác van írtam neki, de még nem válaszolt 🤣
    Ha meg átmentem, és már kicsit belejöttem, és nem jó a társaság, keresek egy erősebb klánt, valahogy csak boldogulok, mondjuk nem egyszerű ezen a szerveren ahol most vagyok, rengeteg orosz van, és ha jól vettem észre, nincs a játéknak beépített fordítója 🤣
    Szerinted ha teljes a 12es szint, kutatás, építés minden, akkor még amit tudok megcsinálni küldetéseket, azokat keressem meg mindet, és csináljam meg a jutalmak miatt, vagy hagyjam, és menjek ?
    Még rengeteg küldetés van,és van mit bőven fejleszteni az értékes jutalmakból.

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz mindfreak #16 üzenetére

    Hát itt sajnos az orosz nyelv éli a reneszánszát 🤣
    Akkor tényleg tolom itt amíg meg nem akadok, és utána vagy megyek, vagy maradok.
    Azt meg tudod mondani hogy hol találom meg a klánokat rangsorolva a saját univerzumomban?
    Nézelődnék, mik a lehetőségek..

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz mindfreak #18 üzenetére

    Köszönöm, így már könnyebb tájékozódni, találtam is egy magyar klánt, 33ik a listán, 5.7milliárd 43 tag.
    Nem egy nagyágyú helyezés, de hát én is pár napja kezdtem 🤣
    Köszi szépen a segítséget, maradok, kap a brigád egy esélyt, remélem normálisak, nem valami elmebeteg királyságba csöppenek bele, sajnos egy másik játékban már találkoztam ilyennel 🤣

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    Beléptem, teljesen normálisnak tűnt akivel beszéltem, semmi extra, semmi nagyképűség, szimpatikusnak tűnik 😉
    Köszönöm mégegyszer a segítséged 🖖💪🤜

    [ Szerkesztve ]

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    Üdv!
    Tudnátok esetleg a frakciókról előnyök hátrányok valami infót esetleg? Most sikerült összehoznom a föderáció - klingon kettős frakciót, tolerated szinten mindkettő, a föderáció 4,viszont a klingon csak kettő plusz napi küldetést ad, ez miért van? Vagy a klingon csak 2 napit ad?
    A tolerated szinten belüli pontok mennyisége is számít a napi küldetések mennyiségében vagy csak direkt kettőt ad a klingon?
    Lehet, csinálni egyszerre 3 frakciót? Gyakorlatilag az lenne részemről az elgondolás, hogy ezekkel a plusz napi küldetésekkel a napi 170 küldetés pontokat teljesítsem, mert a fejembe vettem, amíg nem sikerül fullra fejleszteni a phindra-talla-turas hármast (még egy tier van hátra mindháromnak) , nem szeretnék váltani 15ös szintre, hogy nyugodtan tudjam a frakció küldikkel, és a parts gyűjtéssel teljesen megcsinálni mindet.
    Mivel már csak pár kutatás van hátra, építés sincs már, hozzam létre valahogyan a 3 frakciót, vagy elég 2?
    Előre is köszönöm a segítséget 🖖

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Pikkolo^^ #22 üzenetére

    Nem a harmadik frakciót szeretném megcsinálni a napi küldikkel, ezek a plusz napi küldik azért kellenek, hogy a mindennapos daily goals-t meg tudjam csinálni, ami nekem most 170pont naponta az ajándékok miatt. Ezt úgy nehéz megcsinálni, hogy gyakorlatilag nem lesz rövid időn belül kutatásom, építés már nincs, ezért a napi fejlődésre adott pluszpont se lesz meg, ez már 3 napi küldi, ami adna 80 pontot a 170ből.
    Arra voltam kíváncsi, hogy a kettő frakció plusz küldetéseivel ez megoldható (4 föderáció - 2 klingon),vagy kelleni fog ehhez a harmadik frakció feladatai, hogy sikerüljön.
    Szép nyugiban fullosra rakom mindhárom hajót, úgyis később majd csak így tudok 3*os finomított cuccokat kapni értük.
    Addíg gyüjtöm a nyersit, kell a föderációs adományokhoz is, a föderációs küldikbe is kell.
    Tehát minden kérdésem nyitott, ha valaki tud és segít, azt nagyon megköszönném 👍
    Azon agyalok, a legjobb megoldás az lenne, ha mindhárom frakció egyszerre meglenne, mert akkor a frakció adományokkal könnyebben kordában tudnám tartani a pontokat, ha esetleg az egyik frakciós küldetéssel nagyon elhúznék.
    Arról nem is beszélve, hogy mindhárom frakció küldik ajándékait be lehetne gyűjteni, sok parts-ot adnak, és finomított cuccokat is ami elengedhetetlen a hajók fejlesztéséhez, és lehetne a harmadik frakció területén bányászni is, és nem támadnának meg automatikusan ahogy belépek egy rendszerbe 🤣🤣🤣

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Pikkolo^^ #22 üzenetére

    Pikkolo te hanyas szerveren vagy?

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Pistivi #25 üzenetére

    Igen csak én le szeretnék ragadni a 14es még védett szinten, ahil még nem kell pajzs, és a 3 hajót szeretném fullra megcsinálni, minda 3 jól áll már, és már se kutatás, se építés, de a napi dayli goals pontok azért kellenek, de már rájöttem, ma fogom tesztelni, holnap derül ki az eredmény.
    Szerintem 1300-1500 ponthatár között lehet az a max ponthatár, amíg 2 feladatot ad 1 frakció, és tuti meg is lehet csinálni.
    A 4 darab küldetés 2x2 a két frakciónak, szerintem elég lesz hogy meg legyen a napi pontom a napi ajándékokra.
    Holnap fog kiderülni hogy így van, vagy sem, ma le viszem a pontokat 1300 körülire.
    Ha már erősebbek a hajók, és 22-23as frakciós hajókat is tudok ütni, akkor már fel lehet menni a pontokkal de akkor is 5000 alattkell tartani, a feladatok nehézsége miatt.

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Pikkolo^^ #27 üzenetére

    Olyan ismerős volt a neved, én azt hiszem a 181esen vagyok.

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák