Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    Nézegetem a TOS remastered változatát az AXN scifin, és meglepett, mennyire jól beleillesztették az új dolgokat a régiek helyére / mellé. Nem látszik rajta, hogy utólag bele lett nyúlva, itt van egy galéria a lecserélt dolgokról. Teljesen retrósra csinálták, így nem hat furcsán a puritán híddíszlet mellett egy csillogó, hiperszuper cgi valami hajóként. Ötös munka, szinte a TNG szintjére hozták fel, a bolygók nagyon szépek, az idegen hajók már nem csak fények!

    Most, hogy jön a világbajnokság, youtubeon nézegettem régi hivatalos dal videókat, és ráleltem Ricky Martin cup of life dalára, ami azt hiszem, a 96-os vb fődala volt, szvsz máig a legjobb. Gigantikus lehetőséget hagyott ki a star trek, mert úgy vélem, ez a ricky kiköpött Kirk kapitány, a színpadi gesztikulálása is tök ugyanolyan, kár, hogy nem csináltak vele egy rebootot.

    szerk: és tök komolyan mondom, nem poénból. Bár azóta öregedett, még ma is lehetne vele egy shatner-féle mozifilmes érát újraforgatni, a star trek 2280-2290-es éveiből, a TOS moziérából. Mellé mehetne egy-két karakter öregebb változata (sminkelve) az új Star Trek filmből, és már kész is az új alap.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák