Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz vaakuum #8130 üzenetére

    tuningolva van. 850/1200 a default nálam is (standard 7950 Boost clock, bár talán a boost gombbal 900 vagy 950-re megy fel a proci), de direkt azért vettem Vapor-X verziót, mert ebben biztosan olyan ramok voltak, amik bírják a tuningot (ezért is megy gond nélkül 1550 körül), illetve a gpu-t is lehetett 1100-ig húzni (ez az 1100/1500-as érték kb átlagos a 7950 tuningja esetén), illetve még húzás mellett se megy a hűtés 50% felé (azért már itt is van hangja)

    Majd DFM-nél meglátjuk mennyivel kell több kakaó, ugye mint említettem csak pár olyan dolog a különbség a high és a very high között (később várhatóan úgyis agyonra lehet majd szabni), ami nélkül azért még mindig nagyon csinos tud lenni a játék (padló reflection, távolabbi dof, esetleg aoc különbségek), de azt is fontos még megemlíteni hogy várhatóan nincs sok különlegesebb optimalizáció rajta, illetve hogy ott sem csak dual titan black-ekkel űzik az ipart.

    Az biztos hogy a 7950 nem lesz képes totál kihajtani csutka maxon a játékot fullhd mellett, de biztosan találunk megfelelő beállítást hogy a kecske is jól lakjon, és a káposzta is megmaradjon :)

    Én inkább egy joy-on gondolkodom :) Persze mivel nem vagyok hihetetlen gazdag, meg az F710-esem is ott porosodik a polcon, így nem egy Thrustmaster Warthog Hotas-on gondolkodtam, de a T16000M (kétkezes design, tehát adott esetben lehet hogy a gázkar helyébe is jó lenne) vagy a Thrustmaster T-Flight Hotas X Flight Stick akár jó is lehet. vagy a Logitech Extreme 3D Pro.

    Szóval lehet hogy beszerzek egy Logitech Extreme 3D Pro-est, aztán igény szerint a másik kézbe egy T16000M-t, vagy úgy ahogy van a t-flight hotas lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák