Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nortsen

    aktív tag

    válasz kiskuplung #49492 üzenetére

    Nem választ kapsz, inkább megerősítést, hogy alpa, alpha, alpa, így ennek megfelelően kell hozzáállni.

    A bolygóba én is belecsapódtam párszor, ugyanezen okok miatt, mivel nem gondoltam, hogy a bolygó a cél és én közöttem van. :)

    A repülési idővel nekem nincs bajom, legyen is ilyen, de a repülési modell még nagyon gagyi.
    Landolni még rosszabb.

    Légkörben repülés szerintem még nincs is, azt az egy effektet kivéve, amikor bele érkezel.

    HUD, Mobiglass olvashatatlan, vagy inkább sokszor láthatatlan.

    Hajót sokszor ajtó és ülés nélkül kapom meg (Aurora), azonnal kérhetem az újat (kb 2 perc, ez még belefér).

    Sok a crash, logout nem működik, ill lehet működik, de mivel a menüben csak Crusader az egyetlen Location, így gondolom eleve csak oda lehet belépni.

    10-15 fps...

    Ez most nem egy játék, ne így fogd fel. Ez most egy játék születése, amibe belenézhetsz, követheted.
    Bár most nehéz elhinni, hogy egyszer az lesz, de két éve még nehezebb volt. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

  • HookR

    addikt

    válasz kiskuplung #49492 üzenetére

    "Azt tudja valaki hogy ezen a képen miből lehetne tudni, hogy az a Mining facility a bolygó másik oldalán van? Az emergency shelter meg nem?" [kép]
    Ha a látható felszínen lenne és nem pedig takarásban, akkor a Shubin MF alatt kisebb távolsági értéknek kellene szerepelni a Wolf Point ES alattinál. Eager Flats ES értéke nagyon közeli a Shubin MF-éhez, tehát azok egymás mellett vannak. Hogy a Wolf Point ES is takarásban van-e, az nem egyértelmű.

    Ettől függetlenül igen, még bőven van mit polírozni a felhasználói felületen... is.

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

  • Diopapa

    addikt

    válasz kiskuplung #49492 üzenetére

    Szia!

    Hogy válaszokat is kapj:
    - Nincs 30fps-re limitálva
    - Ha bűnt követsz el, crimestatot kapsz, akkor büntetlenül lelőhetnek. A crimestatot csökkenteni pl Security Porton lehet, bemész a bázisra, a fő számítógépet használod, akkor pár percig csipog és eltűnik 1 egység büntid, hacsak közben valaki ki nem kapcsolja a gépet. Másik mód, hogy pl visszakapcsolsz egy kikapcsolt comm array-t.
    - ha gyorsítva kéred vissza a hajód, utána a hajó lekérő konzolon meg tudod nézni, mennyi idő után kapod vissza a hajódat.
    - Bolygóra leszállás: Sajna nem látszik, hogy mi van a bolygó (hold) túloldalán, sajna ki kell logikázni, remélem változik még, az ED-féle módszer pont jó lenne itt is. Ha QT-zel egy holdhoz és kiesel warp-ból, utána a bolygó körül vannak talán OM-el vagy mivel jelölt pontok körben. Azokra lehet QT-zni, úgy lehet hamar megkerülni a bolygót. Utána az afterburnert kell használni, told fel vele max speedre a hajót és ne változtass irányt. Jah és ne merőlegesen próbálj a bolygóra menni, inkább érintőlegesen.
    - MFD-re az egérgörgővel tudsz ráközelíteni, akkor nem homályos. De biztosan alakítanak még rajta. Gondolom észrevetted, hogy interaktív az MFD, szóval tudsz rajta mindenfélét már állítani.

    Hanggal még biztos lesz változás, régóta figyelem a projektet és kb minden főverzióval jobbak a hangok, de ED ebben tényleg verhetetlen...

    Ha kérdésed van, írj nyugodtan, talán lesz időnk válaszolni a vinnyogások közepedte :D

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • kiskuplung

    őstag

    válasz kiskuplung #49492 üzenetére

    Találtam egy ilyen cikket is, ami pont ugyanazokat a problémákat vetette fel, mint én :)

    A felhasználói felület használhatatlansága és a repkedés nem-annyira-élvezhetősége :[link]

    Lehet, hogy ott hibáztam (alul a kommentekben is ezt írják), hogy a repülési modellt nem az Aurorán kellene tesztelni... De nekem csak az van. :O

    Ha Elite Dangerous-ben lévő hajókhoz kellene hasonlítani, itt is vannak akkora különbségek?

Új hozzászólás Aktív témák