Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz EFRM #44917 üzenetére

    De csak akkor gyere. Ne is lássunk addig :)

    "de a jozanabbaknak inkabb azt kivanom, h kovessek a peldamat, amig lehet.
    ja es fly safe comman"
    Ezt ahogy eddig is, továbbra is hadd döntsük már el mi. Nem az fogja befolyásolni a "józanságomat", hogy te, aki végig fortyogtad az elmúlt évet, éveket, kértél egy refundot (amit meg is kaptál, szóval ez téma is le van zárva)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • cskamacska

    addikt

    válasz EFRM #44917 üzenetére

    Egyébként miért refund? Ha nem mostanában vetted a SC pakkjaid, akkor esélyes, hogy az áfásítás és SQ42 különvétel miatt még a starter pakk is többet ér mint amiért vetted, többet kaphatnál vissza.
    Mikor Mustang Omegát kerestem a héten, hát, sokkolt hogy milyen áron mennek a régi csomagok, ha nagyon ki akarsz "Christ Roberts brancsával" tolni, akkor eladod egy kezdőnek(nem sakálnak) bekerülési áron prosztó refund helyett.
    Esetleg ha morcos is vagy Robertsékre, akkor is itt passzolod el a topikban egy kezdőnek olcsóbban, így honfitársi-felebaráti jótett is kerül a mocskos gépezet fékezése mellé. :R

    Éppen ezért mindenkit aki a gaz, igazságtalan, és kizsákmányoló Roberts Coke Industries ellen hirdetne vérbosszút, ne felejtse el azzal kezdeni, hogy olcsón juttat nekem Mustang Omegát! :DDD :B

    Cris99: Semmiképp nem lehetett csak US only, mivel anno saját gépen indítható PU szervereket ígértek. Persze nem feltétlen baj az, hogy azóta masszívabb MMO irányba mentek el, csak az eszetlen feature creep a készítési időnek nem használ. :)

    Stilinski: De, az "árak" röhejesek nyugati mércével mérve is. (Pontosabban ez a "nyugati mérce" elég furcsa dolog, mert pl Steamen a kisemmizett kanadaiak, és nyomorgó norvégok simán kevesebbet fizetnek a játékokért, mint az euróban fizető bolgárok vagy magyarszkik a totálisan elcseszett régiós árak miatt :U )
    Mikor az anno 15 dollár előfizetésesnek induló jobbféle The Secret World MMO kapott egy 200 dolláros élethossziglani előfizetést, akkor nem a ruszkik húzták a szájukat a magas ár miatt, és bár a 90-100 eurós Gold Edition szezon passzal nyitó AAA játékok szaporodnak, azért nő a népek csiripelése is velük szemben, és cserébe, miután a whale-ek jól bétatesztelték az aranylemezen is béta játékot, kiadás után jó 2 hónappal már röppennek is a -50-60%-ok, mindenki nagy megelégedésére.

    A "meg kell-e venni" kérdéskör-t épp fentebb feszegettem, ugye én előzőleg akkor rontottam itt a levegőt mikor még Arena Commander sem nagyon volt benne, nem tudtam mire számítsak. Ahhoz képest az AC nem menthetetlen, ha nem is gyorsan, de lehet REC-el bérelni jobb hajót és fegyverzetet az akármilyen kezdő ladik helyére, ezzel nincs gond.
    A PU-ban viszont lesz gond, ha nem lesz akármilyen grindolós bérlés, de oda fejlesztenek inkább, és azokat a plusz fícsöröket csak újabb hajók(meg egyebek - 3.0-ban jön a föld felszíni bohóckodás, de jár e mindenkinek alanyi jogon Ursa rover meg Dragonfly speeder a bolygófelszínt ténylegesen felfedezni? :P ) valódi pénzes vásárlásával lehet kipróbálni, abból lesz asszonynak sírása. :(

    Az ingyen megszerezhetőségnek örülök, esetleg be lehetne linkelni még egyszer CR nyilatkozatát 4 évvel ezelőttről, hogy nem akar koreai P2W teljes játékot, de mi lesz az analfabéta változatokkal addig is? Tudjátok, azzal amivel ténylegesen játszani tudunk a játékbeli előrébb lépés esélye nélkül, míg a játék kész nem lesz mondjuk Trump 3. Istencsászárrá koronázásának ideje környékéig?

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák