Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MerLinh

    senior tag

    válasz #16729600 #44039 üzenetére

    Vagy mondhatjuk ugy is ha fele ennyire lelkiismeretes lenne mint most akkor nem lenne mit fordatani :P

    A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

  • pgabor26

    tag

    válasz #16729600 #44039 üzenetére

    Köszönöm, jól esett, de nem gondolom, hogy a CIG nem lelkiismeretes, mert ezek a cikkek nagyon profin vannak megszerkesztve. Úgy értem: NAGYON PROFIN. Feltűnően profin! Bár nekem nem tetszik, hogy tulajdonképpen még mindig a római birodalomnál tartunk stb., (ráadásul a holnapi cikkben olyat olvashattok, amiről nem akartam, elhinni, hogy ilyet leírnak: szabály szerűen a Vatikán körvonalazódik a római birodalmon (Olaszország) belül - majd meglátjátok; azért egy kicsit jobban is elszakadhatnának a történelmi dolgoktól [bár személy szerint, hobbiszinten történelemmel foglalkozom], vagy legalább ne legyen ennyire egyszagú, mert tulajdonképpen, eleve csakis a tömeggyilkos római eszmeiséget propagálják - nyilván jó adag púderral - mintha az valami nagyon jó dolog lett volna. Személy szerint, nekem a Csak, ami igaz volt a kedvenc műsorom, és Parker Terrell a kedvenc fiktív műsorvezetőm, mert nagyon sok olyan igazságot mondott ki, ami a mai világra is jellemző, de sikerült a karakterét kellőképpen lejáratni. Bocsánat, hogy ezt megosztom, nem kell vele egyet érteni, de már kikívánkozott belőlem. A világért sem szeretnék ebből balhét generálni, mert nem idevaló (!!!), de úgy éreztem, ennyit azért csak megengedhetek magamnak, ha már én fordítom ezeket.), de nagyon mesterien színezik különféle aspektusokkal. Ha nem is lenne ebből a játékból semmi (márpedig lesz), már akkor is megérte, mert ezek a cikkek olyan, mintha egy könyvet alkotnának, ami egyre csak bővül.

    Szóval, köszönöm, de az érdem a valódi íróké, én csak tolmácsolok.

    Szerk.: nem a holnapi, hanem a holnaputáni cikk lesz az. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák