Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz PoeDameron #31103 üzenetére

    Díjaznám, ha kéne kicsit kapcsolgatni. :K A tutorial módban a tanár mintha végigmenne ezeken a lépéseken, de nincs benne a játékban. Lehet bekerül majd egyszer? :F

    Az automata pilótát is ki kéne venni, mert én nem merném az igazi hajót letenni kézzel. Tegnap Zsömivel is eltörtük párszor a Mustangok leszállótalpát. De akkor hol marad a játékélmény, ha nem kényszerítenek rá ezekre az izzasztó pillanatokra? :)

    [ Szerkesztve ]

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz PoeDameron #31103 üzenetére

    Ja, hát ez érezhető is VS alatt. Illetve a szóráskép behozása óta nagyon közel kell menni az ellenséghez. Nagy hajóknak ezzel lesz ám gondja bőven, mert egy hagy darab valamit messziről is könnyebb eltalálni, de fordítva ez már problémásabb lesz, mikor a Retaliator-ral kéne 100m-re megközelíteni egy Hornet-et, hogy a tornyok el is tudják találni...

    Szóval lényegében te is full árkádot akarsz, csak bonyolultabbat. Sejtettem én...

    (#31104) mrfire: Nálam az betudható az analóg strafe hiányának. 1m-re a leszállópálya felett nyélgázt tolni a fúvókáknak egy törékeny, de igen mozgékony hajóban nem életbiztosítás... Mikor beakadtál, és meglöktelek a Merlin-nel, gyakorlatilag 1/100-on volt a főhajtómű. Ezt lehet gázkarral meg se tudnám csinálni. Ilyenkor gondolkodik el az ember egyedi beviteli eszközökön...

    sz: Bár azt írták, hogy a repülésvezérlő komputer paraméterezhető lesz. Akkor csak kell bele csinálni egy "precíziós" profilt, ami minden traszter kimeneti maximumát 10%-ra vesz, hogy te 1-10% közt tudj csak mozogni ugyanazzal a fizikai mozgástérrel.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák