Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Malachi #3013 üzenetére

    arra a generációváltásra gondoltam, hogy minden évben jön egy új geforce és új radeon széria (mégha néha ezek csak nevükben/számozásukban újak).

    @(#3012) Drenadar

    korábban mutattam, hogy én se veszek minden évben új gépet (egy féléve nem volt 3 évnél fiatalabb alkatrész a gépemben). és egyáltalán nem teljes gépcseréről beszéltem. veszel most egy 50 eFT körüli VGA-t, meg egy 120GB+-os ssd-t, az ssd jó lesz 2-3 évig biztosan, hacsaknem akarsz minden játékot arra telepíteni, a VGA pedig vagy elég lesz egy bő év múlva is a Star Citizen-nek, vagy ha nem akkor eladod a VGA-t még mindig 30-ért és megveszed az akkor 50-ért adott kártyát (ami remélhetőleg már jó lesz a Star Citizennek).
    Végeredményben 20e Ft-ba került, hogy egy évig is tudtál a legújabb játékokkal nagyobb részletességgel játszani. De ha bejön a mantle és amd-t veszel most, akkor nem is kell egy év múlva váltani Star Citizen miatt.

    [ok, most az 50e Ft normálhozamát kihagytam az összehasonlításból, de azzal együtt is 25e Ft alatt lenne az egy év "szebb" játék]

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák