Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz Razzul #25957 üzenetére

    Vagyis az SC kizárja ezt a típust, az ilyen megy majd más játékba. Illetve, ott az AC :D A végén még komoly szerepe lesz annak is az ilyen típusú emberek számára és a végén létre kell hozniuk eSport versenyekkel, a játékon belül, ranglétrával stb. :D Persze abban sem a laza játékosok fognak érvényesülni, de simán el tudom képzelni, hogy valakinek sok minden tetszik az SC-ben, de a túlzott realizmusra való törekvés nem, így ezt az utat választaná, és neki tökmindegy, hogy be kell ülni a játék elején egy fülkébe vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

  • Mattyokar

    tag

    válasz Razzul #25957 üzenetére

    #25957) Razzul: hát akkor sok komát kell összegyűjteni olyanokból, akiknek munka és egyéb miatt csak hetente pár óra játék jut, és úgy elmennyi bányászni. Egységben az erő. (Meg a lebukás veszélye)
    Vagy ilyenekkel csak a biztonságos helyeken...?
    Ha jó lesz a teamspeaken a társaság, akkor engem vszeg nem fog érdekelni a gyors meggazdagodás, ilyesmi.
    Vagy nem PvP harcolni fogok, de hát ez olyan messze van még.
    Lényeg a lényeg, meg kell szervezni a védelmet, haverkodni kell majd vszeg.
    szerk: vszeg lesz egy kibérelhető NPC-m toronyba, lövésznek. A semminél csak több ;)

    #25943) GypsFulvus2: köszi a magyarázatot, értem.
    Az meg, gondolom, nem nagy akadály, ha váltogatni kell a hangvezérlés és a teamspeak között.

    Azt hiszem, erre magad is tudod a választ: "Nem tudom mennyit toltál AC-vel" :D
    (t.i. alig valamit, nemigen viszi a gépem, bár minimum felett van)

    Csá.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

Új hozzászólás Aktív témák