Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz Raulblanco #18030 üzenetére

    Nem arra irányult a hozzászólásom, hogy ne lenne hatékonyabb, ha több emberrel dolgozik együtt, hanem arra, amit Duvi mondott:

    "A Consti viszont már 4 fős. Ott már sok funkciót nem tudsz irányítás alatt tartani egyedül."

    Azt mondták minden hajót lehet egyedül irányítani (még egy Idrist is) csak nehéz lesz, NPC-k kellenek majd hozzá, hogy kb. normálisan működjön. De nem tudom, mit fognak kitalálni, vagy lesz-e egyáltalán ilyen, amitől egy Conniet olyan sokkal nehezebb lenne egyedül irányítani, mint egy Hornetet. Szerintem ugyanolyan hatékonysággal lehet majd irányítani egyedül ezeket a rendszereket, mint egy Hornetben, (és ha többen vagyunk akkor mellékesen lehetne jobban is) max az történhet, hogy a connie beállításai sokkal komplexebbek lesznek, de ekkor még mindig fel lehet tenni majd egy voice attack-ot.

    Borúlátó vagyok a conniet illetően, mert a csatahajókra megígértek minijátékokat a különböző posztokra, de a connie nem csatahajó, Idris méret. Nincs külön gépháza stb. csak székek. Nagyon el lehet rontani ezt a többszemélyes hajó ötletet (még a csatahajóknál is necces, nem tudjuk mire lehet számítani), ha nem csinálják meg úgy, hogy minden poszt élvezetes legyen és ami a legfontosabb kihívásokkal legyen tele. Mert akármennyire is próbálkozhatnak, az ember mikor megvesz egy játékot, nem a minijátékok miatt veszi meg, (mint pl. a Bioshockba a feltöréseknél belerakott, 90-es évekből előhúzott csatornaszerelős játék.) Ha ennyit fog nyújtani egy ilyen poszt, akkor az ötlet mehet a levesbe.

    Ha nem csinálják meg profin, akkor egy energiaszint/pajzskezelő halálra fogja unni magát, így megnézném ki az aki önként bevállalja ezt a helyet, úgy hogy lehetne inkább saját hajója NPC-kkel, amivel mellesleg jobban is járna a flotta, mert gyanítom hatékonyabb lesz még mindig két egy ember irányította hajó + NPC-k, mint egy 4 ember irányította.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák